"Наївна людина, розповідав і таке, що зовсім не можна": Лукашенко згадав про Януковича

Колишній президент не розумів, що на його посаді варто не хвалитися сумнівними подробицями біографії.

Колишній президент України Віктор Янукович під час офіційних зустрічей часто розповідав "байки" про своє життя. Про це в інтерв'ю Дмитру Гордону повідомив президент Білорусі Олександр Лукашенко, передають Патріоти України.

Як сказав він, Янукович "дуже відкрита людина". "Напевно, це не дуже добре для президента... Він наївно відкрита людина. Він міг розповідати те, що взагалі не можна було повторювати самому собі уві сні.

Ми у нього зустрічалися, в Україні, в Криму, чи ще десь... Я, [експрезидент Казахстану Нурсултан] Назарбаєв, [президент Росії Володимир] Путін – там усі сидимо. і він починає, починаючи з місць позбавлення волі й закінчуючи різними, там, амурними справами... Притому все – у відкриту", – згадав Лукашенко.

Янукович також розповідав про знайомство з радянськими генералами і про те, що йому в колонію приносили обіди з кафе. "Одного разу він покликав якогось фахівця-картяра, який чудеса міг творити. Каже: "Хлопці, у мене є друзі, ми з ним грали, я вигравав". Ну, я в картах не дуже-то. А він покликав його – і прямо під час вечері, де всі президенти, він нам години дві разом із ним майстер-клас підносив із гри в карти", – повідомив білоруський президент.

Гра в піжмурки: ОПУ прокоментував звинувачення Банкової у "відмазці" заступника Єрмака від кримінального провадження

середа, 2 грудень 2020, 23:25

Президент і співробітники сповідують виключно принцип невтручання у дії провоохоронців, заявляють люди Зеленського. Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк, коментуючи інформацію про нібито зрив генпрокурором вручення підозри заступнику глави Офі...

Китаю буде непереливки: Байден оголосив, як його адміністрація реагуватиме на виклики з Пекіну

середа, 2 грудень 2020, 22:51

США мають намір використовувати різні «важелі впливу». Оголошений переможцем виборів в США Джо Байден заявив, що не буде радикально міняти курс президента Дональда Трампа щодо Китаю. В інтерв'ю газеті The New York Times він зазначив, зокрема, що залиши...