"Наївна людина, розповідав і таке, що зовсім не можна": Лукашенко згадав про Януковича

Колишній президент не розумів, що на його посаді варто не хвалитися сумнівними подробицями біографії.

Колишній президент України Віктор Янукович під час офіційних зустрічей часто розповідав "байки" про своє життя. Про це в інтерв'ю Дмитру Гордону повідомив президент Білорусі Олександр Лукашенко, передають Патріоти України.

Як сказав він, Янукович "дуже відкрита людина". "Напевно, це не дуже добре для президента... Він наївно відкрита людина. Він міг розповідати те, що взагалі не можна було повторювати самому собі уві сні.

Ми у нього зустрічалися, в Україні, в Криму, чи ще десь... Я, [експрезидент Казахстану Нурсултан] Назарбаєв, [президент Росії Володимир] Путін – там усі сидимо. і він починає, починаючи з місць позбавлення волі й закінчуючи різними, там, амурними справами... Притому все – у відкриту", – згадав Лукашенко.

Янукович також розповідав про знайомство з радянськими генералами і про те, що йому в колонію приносили обіди з кафе. "Одного разу він покликав якогось фахівця-картяра, який чудеса міг творити. Каже: "Хлопці, у мене є друзі, ми з ним грали, я вигравав". Ну, я в картах не дуже-то. А він покликав його – і прямо під час вечері, де всі президенти, він нам години дві разом із ним майстер-клас підносив із гри в карти", – повідомив білоруський президент.

"Путін, наскільки я розумію, відмовився зробити собі вакцинацію", - російський політик

вівторок, 22 вересень 2020, 12:45

Президент Росії давно сам себе ізолював, а пандемія коронавірусу тільки посилила його самоізоляцію. У президента Росії Володимира Путіна значно змінене інформаційне поле, оскільки він уже протягом багатьох років спілкується з дуже обмеженим колом осіб....

"Герман з яйцями": Кандидатів у мери висміяли за підкуп виборців "креативними" подарунками (фото)

вівторок, 22 вересень 2020, 11:45

До списку креативних різновидів передвиборчої агітації увійшли яйця, ракетки і столи для настільного тенісу, політ на повітряній кулі, велосипеди, підписані лавки й речі з секонд-хенду. Кандидатів у мери і депутати міських рад в Україні висміяли за спо...