Наївно думати, що у бюджет: Російський блогер дізнався, куди "пішли" гроші за продаж Аляски

Один з російських блогерів, який пише під ім'ям RedDevol, розповів на своїй сторінці в соцмережі, куди «пішли» гроші за продаж Російською імперією Аляски в 1867 році, повідомляють Патріоти України.

Продали Аляску Сполученим Штатам Америки за 7,2 мільйона доларів або 14,4 мільйона тодішніх рублів. «Наївно завжди вважав, що гроші нехитро пішли в бюджет, який з 1862 року в Імперії публікувався). Але ні», - розповідає блогер.
Сума, звичайно, невелика, дохідна частина російського бюджету склала в 1867 році близько 425 мільйонів рублів, однак, з самого початку надходження «аляскинських» грошей було засекречено. Потім за документами Мінфіну з'ясувалося, що більше 3 мільйонів рублів з 14,4 зникли. «Усушка, утруска, буває», - коментує блогер.
Решта 11,4 мільйона рублів не пропали повністю. 11 мільйонів пішли нібито на закупівлю обладнання для ряду приватних залізниць. А ще одна частина грошей, в сумі 400 тисяч рублів, була переведена в готівку і зникла в невстановленому напрямку. «Загалом, типово путінська історія. По всій видимості, гроші від продажу Аляски були банально розкрадені. Дрібниця, але забавно», - резюмує блогер.

Ворог посилює ескалацію: Російські окупанти на Донбасі скинули гранати на позиції ЗСУ

субота, 25 вересень 2021, 12:31

Патріоти України пропонують ознайомитись з ранковим зведенням щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 7.00 25 вересня 2021 року. Упродовж минулої доби, 24 вересня, ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил залишал...

У Верховній Раді поставили на голосування пропозицію висунути Зеленського на “Оскар” за “постановку” замаху на Шефіра, "слуги" розлючено тисли кноку "проти" (відео)

субота, 25 вересень 2021, 12:21

Верховна Рада не підтримала запит позафракційного народного депутата Гео Лероса до президента України Володимира Зеленського, у якому нардеп пропонував звернутися до Американської кіноакадемії стосовно вручення президентові премії “Оскар” за “замах, як...