"Наказ стріляти прийшов з Москви": У Гаазькому суді розповіли нові факти про катастрофу МН17

"Приказ стрелять пришел из Москвы", - в суде раскрыты новые факты по сбитому МН17

Наказ здійснити постріл по пасажирському лайнеру Boeing 777, що летів 14 липня 2014 року через Амстердам в Куала-Лумпур і збитого в повітряному просторі над Донбасом, "прийшов з Москви". З відповідною заявою в суді виступив брат фігуранта справи Сергія Дубинського, повідомляють Патріоти України із посиланням на telegraaf.nl.

Чоловік виступає в суді в якості свідка. Видання наводить слова Дубинського, сказані брату: в них підтверджується, що фігурант особисто забезпечував проїзд самохідного зенітного ракетного комплексу "Бук" через територію Донецької області, при цьому наказ відкрити вогонь по повітряному судну був відданий з Москви.

Дубинський також зазначав, що після цього він зіткнувся з серйозними неприємностями - "за його голову призначили ціну". Крім того, в ході судового засідання було заслухано бесіду фігуранта зі свідком, в якій Дубинський визнає: на оприлюднених переговорах бойовиків дійсно присутній його голос. При цьому в ході другої розмови фігуранта з тим же свідком стверджується, що "літак був атакований винищувачем".

За словами свідка, у нього склалося враження, що стратегія захисту вже вибрана, уточнює видання. Варто зазначити: в перехоплених переговорах тодішній "міністр оборони" так званої "ЛНР" Ігор Плотницький наказує командиру бойовиків чекати "карпатське дерево" ("Бук"). У колоні, яка транспортувала ракетний комплекс, знаходилося двоє військових - екіпаж установки.

По дорозі до місця призначення водієві дзвонили Дубинський, Плотницький, а також "екс-міністр оборони" невизнаної "ДНР" Ігор Гіркін (Стрєлков). Бойовики також зв'язувалися з одним з військових у складі колони. Один з обвинувачених у справі Леонід Харченко, який командував розвідувальним підрозділом "ДНР", в телефонній розмові з дружиною каже, що "всю ніч буде їхати до східного сусіда". На суді також була представлена карта передбачуваного маршруту евакуації "Бука" в Росію.

Таких злочинів не чинили навіть нацисти: Нарком держбезпеки СРСР видав наказ 23 червня, але на місцях масові розстріли в'язнів "чекісти" розпочали ще в перший день війни

вівторок, 22 червень 2021, 6:50

2072 особи розстріляли у трьох в'язницях Львова протягом 22–24 червня 1941 року, до 28 червня кількість страчених перевалила за 4500. Всього у перші дні війни працівники НКВС ліквідували близько 25 000 в'язнів лише в Україні. У квітні 1941-го в УРСР ді...

Путін готував більш масштабні кроки? До літа 2014 року уздовж українського кордону розташовувалася готова до застосування російська фронтова авіація (відео)

вівторок, 22 червень 2021, 6:10

У нідерландському суді почався розгляд по суті справи про збитий над Донбасом у 2014 році Boeing-777 Malaysia Airlines рейсу МН17. Як повідомив у Фейсбуці російський авіаекперт Вадим Лукашевич, 17 червня "прокуратура у своєму виступі зробила низку важл...