"Наказали стояти, півроти просто загинуло": Окупант поскаржився подрузі на непрофесійне командування (аудіо)

Російський окупант поскаржився подрузі на непрофесійне командування. Через некомпетентність командирів загарбники зазнають великих втрат. Про це свідчить перехоплена телефонна розмова загарбника, яку опублікувало Головне управління розвідки Міністерства оборони України, передають Патріоти України.

"От у 3-й роті командир сказав виїхати. Танки порожні, не було гасу. Вони виїхали, їх почали бомбити. Командир сказав: "Ні, стоїмо до "Талого"... А півроти просто загинуло ", – сказав окупант.

За його словами, в тій же 3-й роті ще двоє окупантів зникли безвісти. "А якщо вони спробують дійти до вас? Як, у сенсі, навіть не пошукали?", – здивовано запитує росіянка.

"Та звісно, ні. Я тобі кажу, тут у нас начальство таке ось. У мене друг, його "затрьохсотило", він поїхав, він живий, а його там начальник штабу, вже все, каже, він 200-ий. Добре хоч ще документи не встиг зробити, не відправив у сторону дому", – поскаржився загарбник.

Однак подруга розповіла загарбнику, що про некомпетентність командування "другої армії світу" вже говорять в РФ. "У нас багато хто каже, що самі бійці як би самі не тупі, дуже багато вміють і роблять, а ось командування як би дуже страждає, неграмотні командири стоять", - додала росіянка.

"Психіатри уже безсилі": У Росії запропонували оголосити Лесю Українку "іноагентом" і отримали "вирок"

середа, 1 лютий 2023, 17:27

У російській Держдумі закликали записати в "іноагенти" видатну українську поетесу Лесю Українку, яка померла 110 років тому. Усі пам'ятники з цим "ідолом нацизму" на території РФ повинні бути замінені на пам'ятники "кадировцям", найманцям ПВК "Вагнера...

"Рватимуть один одного зубами, зброєю": Після поразки у війні в РФ почнеться хаос, - політолог

середа, 1 лютий 2023, 16:53

Поразка країни-агресорки Росії у війні призведе до краху путінського диктаторського режиму в РФ. Після цього серед еліт почнеться боротьба за владу, передають Патріоти України. При цьому в Росії не зможуть провести чесні вибори – представники еліт прос...