"Наказали стояти, півроти просто загинуло": Окупант поскаржився подрузі на непрофесійне командування (аудіо)

Російський окупант поскаржився подрузі на непрофесійне командування. Через некомпетентність командирів загарбники зазнають великих втрат. Про це свідчить перехоплена телефонна розмова загарбника, яку опублікувало Головне управління розвідки Міністерства оборони України, передають Патріоти України.

"От у 3-й роті командир сказав виїхати. Танки порожні, не було гасу. Вони виїхали, їх почали бомбити. Командир сказав: "Ні, стоїмо до "Талого"... А півроти просто загинуло ", – сказав окупант.

За його словами, в тій же 3-й роті ще двоє окупантів зникли безвісти. "А якщо вони спробують дійти до вас? Як, у сенсі, навіть не пошукали?", – здивовано запитує росіянка.

"Та звісно, ні. Я тобі кажу, тут у нас начальство таке ось. У мене друг, його "затрьохсотило", він поїхав, він живий, а його там начальник штабу, вже все, каже, він 200-ий. Добре хоч ще документи не встиг зробити, не відправив у сторону дому", – поскаржився загарбник.

Однак подруга розповіла загарбнику, що про некомпетентність командування "другої армії світу" вже говорять в РФ. "У нас багато хто каже, що самі бійці як би самі не тупі, дуже багато вміють і роблять, а ось командування як би дуже страждає, неграмотні командири стоять", - додала росіянка.

"Воду оставили в 19 км от нас, между минными полями": Окупант поскаржився дружині на погане забезпечення (аудіо)

четвер, 8 червень 2023, 20:54

Російські окупанти жаліються на погане забезпечення їхньої армії і готові самовільно покинути частини. Про це йдеться в перехопленій розмові окупанта зі своєю, мабуть, дружиною. Запис розмови оприлюднило Головне управління розвідки Міністерства оборон...

"Ми святіші за Папу Римського": Російський генерал вразив цинічною заявою

четвер, 8 червень 2023, 19:27

Російський професор, генерал Євгеній Бужинський після підриву Каховської ГЕС пропонує вчинити ще один теракт - знищити Київську ГЕС, щоб загинуло якомога більше українців. Кровожерливому росіянину не сподобалось те, що "українці живуть мирним життям", ...