"Нах*й цього президента треба знімати": Окупант заявив, що не розуміє, кому потрібна війна в Україні (перехоплення)

Російські окупати дедалі більше розуміють непотрібність цієї війни. Деякі вже говорять про те, що треба знімати президента. Так, про це в розмові зі своєю матір'ю заявив один з окупантів. Перехоплення виклало ГУР Міноборони, передають Патріоти України.

Мати окупанта розповідає про ситуацію з мобілізацією в Росії. Вона здивована тим, що в той же день, коли Путін підписав наказ, почали розносити повістки. "В них все було заготовлене заздалегідь", - бентежиться жінка. Вона також обурена тим, що мобілізаційні пункти всюди - навіть на вокзалах.

Сам же син хоче написати рапорт на звільнення, але мобілізація змінила всі плани, оскільки тепер, впевнений він, його не відпустять. "Нах*й треба знімати цього президента з влади. Ця війна нах*й нікому непотрібна. Мені ні холодно, ні спекотно від цієї України", - говорить окупант.

Нагадаємо, що Україна поважає міжнародне право, тому російські військовослужбовці мають можливість добровільно здатися в полон. Для цього можна зателефонувати за номером: +38-066-580-34-98, +38-093-119-29-84. Також створено чат-бот "Хочу жить бот" (https://t.me/spasisebyabot), де приймаються зверення від військовослужбовців.

Також для окупантів, охочих здатися в полон, та їхніх родин також діє "гаряча лінія". Для отримання інформації слід телефонувати за номерами: +38 066 580 34 98, +38 093 119 29 84.

"Ракети добра": У РФ заявили, що завдають масованого удару по Україні з "гуманітарними цілями"

понеділок, 5 грудень 2022, 19:28

У країні-агресорі РФ видали чергову цинічну заяву про ракетні удари по об'єктах інфраструктури України. Зокрема, ексчлен Держдуми Сергій Марков заявив, що окупанти завдають масованого удару по Україні з "гуманітарними цілями", передають Патріоти Україн...

"Нам ніхто не показував": Зеленський заявив, що Україні ніколи не надавали розвіддані про майбутні напади Росії

понеділок, 5 грудень 2022, 19:26

Міжнародні партнери не надавали Україні розвідувальних даних про майбутні кроки Росії, на основі яких захисники могли будувати плани щодо захисту, передають Патріоти України з посиланням на інтерв'ю президента України Володимира Зеленського Financial ...