
В окупаційних військах назріває соціальна напруженість - військовослужбовці помітили махінації із виплатами. Російських загарбників масово змушують підписувати контракт, щоб платити їм менше, передають Патріоти України
"Зараз набрали 240 тисяч. Мобілізували. З них на цей момент 80, коротше, перебувають у зоні. 160 вештаються в Росії, при цьому вони отримують приблизно по 200 тисяч рублів і нічого не роблять. На тлі цього, коротше, нах*й, у військах назріває, бл*дь, соціальна напруженість", – повідомляє окупант у телефонній розмові.
Як додав російський загарбник, багато кадрових солдатів у "зоні СВО" не отримують такої високої заробітної плати. Однак ті, хто й досі перебуває на території Росії, можуть отримувати значно більше – до 200 тисяч рублів на місяць.
"Дякую і нашому гаранту, який, бл*дь, із блакитного екрана пиз*нув і те, що хтось щось повинен бл*дь отримувати не менше ніж 190. Чому зараз усі боятися, бл*дь, мобілізованими бути" – продовжив свою розповідь солдат окупаційних військ.
Окрім того, військовий армії РФ додав, що в разі оголошення повної мобілізації всі надбавки з виплат солдатам буде знято – отримуватимуть за званням, за посадою.
"Їх змушують підписувати контракти, нах*й. Щоб менше виплачувати. Усіх лякають в'язницею. А зараз лякали, бл*дь, гаслами, бл*дь. Все нах*й! "За сім'ю, бл*дь! За Сталіна!". Потім почали лякати в'язницею, нах*й. У результаті, коротше, зараз бл*дь, не знаю, хто чим лякає!" – підсумував солдат Росії по телефону.
У Росії навесні 2026 року потік охочих підписати контракт із Міноборони скоротився приблизно на третину порівняно з аналогічним періодом минулого року. Про це йдеться у матеріалі «Верстки», передають Патріоти України. За даними видання, у квітні 2026 р...
Державна служба з етнополітики та свободи совісті 24 червня розпочне вивчення можливих зв’язків Почаївської Свято-Успенської лаври з іноземною релігійною організацією, діяльність якої заборонена в Україні, передають Патріоти України з посиланням на сай...