
Українська розвідка перехопила розмову окупанта, який доповідав своєму командиру про ситуацію на передовій. Солдат так обурився своїм становищем, що пригрозив залишити бойові позиції. Відповідну розмову оприлюднило ГУР Міноборони України, передають Патріоти України.
Через погане постачання військ та провали на фронті російський окупант заявив командиру, що готови покинути бойову позицію і повернутись додому.
"Ми без жратви, без ніх*я. Навіщо воно нам треба? Що вони там наробили якоїсь х*йні. Ну а тепер нехай беруть і якось відбивають ці місця... Зараз приходжу до вас, скидаю броник і їду додому. Нах*й воно мені вср*лось. Все, давай", - сказав окупант до клмандира.
В уркаїнській розвідці зазначили, що за кожен воєнний злочин, здійснений проти України, буде справедлива відплата.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...