
Після "бавовни" у тимчасово окупованому Криму російські окупанти почали потихеньку збирати свої речі. Вже є ознаки того, що рашисти тікають з півострова та вивозять свої родини. Про це в ефірі телемарафону повідомив спікер начальника Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук, передають Патріоти України.
Він зазначив, що ще зарано говорити про початок масштабної евакуації окупантів. Проте вже є інформація, що рашисти потроху панікують. За словами Братчука, російські військові відчули демілітаризацію тимчасово окупованого півострова. Вони почали вивозити свої родини та тікають з Криму.
"Це ознака непогана. Нехай оглядаються, нехай потихеньку забирають свої речі", - додав спікер начальника Одеської обласної військової адміністрації. Він також зазначив, що загроза ракетних обстрілів зберігається. РФ змінює угруповування кораблів-ракетоносіїв, в акваторії Чорного моря збільшилася кількість ворожих "Калібрів", готових до застосування.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...