
Російські окупанти вже й не мріють про нові завоювання в Україні. Більше того, вони переживають за те, як би їм не втратити Брянськ і Бєлгород, передають Патріоти України.
Про це свідчить перехоплення телефонної розмови загарбників, яку OBOZREVATEL надала хакерське угруповання "Фронтові розмови окупантів". Під час бесіди один із військових РФ засумнівався в тому, що армії агресора вдасться дійти до Запоріжжя.
"Яке нах** Запоріжжя, ти що? Нам Брянськ з Бєлгородом не прої**ти б", – відповів його товариш. Обидва окупанти висловили подив тим, "що відбувається", і дійшли висновку, що "скрізь вороги". На їхню думку, настав час вводити розстрільні "трійки" і без суду та слідства карати всіх "винних".
"Зараз ось цих 300 тисяч ("мобіків". – Ред.) закінчаться, снарядів уже немає, "Вагнери" закінчуються, а з цими, з Мурадовими та Шойгу, ми стільки не навоюємо", – поскаржився один із загарбників. Він також нарік, що окупанти в разі захоплення Бахмута вийдуть на "оперативний простір": "Типу, там більше укріплень немає ніяких. Я кажу, так їх і тут ніколи не було".
Увага! Відео 18+! Містить ненормативну лексику!
Внаслідок пожежі на «Комбінаті «Темп» Федерального агентства з державних резервів РФ у Рибінську Ярославської області вигоріли щонайменше 15 резервуарів з пальним і ще кілька були пошкоджені. Супутниковий знімок нафтобази опублікував Telegram-канал Exi...
Російські окупаційні війська розпочали літню наступальну кампанію та збільшили кількість штурмів, однак спроби росіян захопити панівні висоти не мають успіху, розповів військовий 54-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України Сергій Луговик у ...