"Нам би Брянськ із Бєлгородом не втратити": окупанти заговорили про провали на фронті та стурбувалися майбутнім РФ. Перехоплення

Російські окупанти вже й не мріють про нові завоювання в Україні. Більше того, вони переживають за те, як би їм не втратити Брянськ і Бєлгород, передають Патріоти України.

Про це свідчить перехоплення телефонної розмови загарбників, яку OBOZREVATEL надала хакерське угруповання "Фронтові розмови окупантів". Під час бесіди один із військових РФ засумнівався в тому, що армії агресора вдасться дійти до Запоріжжя.

"Яке нах** Запоріжжя, ти що? Нам Брянськ з Бєлгородом не прої**ти б", – відповів його товариш. Обидва окупанти висловили подив тим, "що відбувається", і дійшли висновку, що "скрізь вороги". На їхню думку, настав час вводити розстрільні "трійки" і без суду та слідства карати всіх "винних".

"Зараз ось цих 300 тисяч ("мобіків". – Ред.) закінчаться, снарядів уже немає, "Вагнери" закінчуються, а з цими, з Мурадовими та Шойгу, ми стільки не навоюємо", – поскаржився один із загарбників. Він також нарік, що окупанти в разі захоплення Бахмута вийдуть на "оперативний простір": "Типу, там більше укріплень немає ніяких. Я кажу, так їх і тут ніколи не було".

Увага! Відео 18+! Містить ненормативну лексику!

Кулеба поділився думками, за яких умов Путін може вдатися до ядерного удару

неділя, 28 червень 2026, 12:45

Колишній міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що питання застосування Росією ядерної зброї може постати лише у разі колапсу російського фронту в Україні та появи у Володимира Путіна переконання, що його режим опинився під реальною за...

"Обурення велике": Курносова пояснила, що стоїть за "бусифікацією" у Пензенській області і чи буде масова мобілізація в Росії

неділя, 28 червень 2026, 12:22

Так звана "бусифікація" у Пензенській області Росії не початок альтернативної загальної мобілізації, а експеримент російської влади. Його метою є оцінити готовність суспільства реагувати на примусове затримання чоловіків і схиляння їх до укладання конт...