
Російські окупанти вже й не мріють про нові завоювання в Україні. Більше того, вони переживають за те, як би їм не втратити Брянськ і Бєлгород, передають Патріоти України.
Про це свідчить перехоплення телефонної розмови загарбників, яку OBOZREVATEL надала хакерське угруповання "Фронтові розмови окупантів". Під час бесіди один із військових РФ засумнівався в тому, що армії агресора вдасться дійти до Запоріжжя.
"Яке нах** Запоріжжя, ти що? Нам Брянськ з Бєлгородом не прої**ти б", – відповів його товариш. Обидва окупанти висловили подив тим, "що відбувається", і дійшли висновку, що "скрізь вороги". На їхню думку, настав час вводити розстрільні "трійки" і без суду та слідства карати всіх "винних".
"Зараз ось цих 300 тисяч ("мобіків". – Ред.) закінчаться, снарядів уже немає, "Вагнери" закінчуються, а з цими, з Мурадовими та Шойгу, ми стільки не навоюємо", – поскаржився один із загарбників. Він також нарік, що окупанти в разі захоплення Бахмута вийдуть на "оперативний простір": "Типу, там більше укріплень немає ніяких. Я кажу, так їх і тут ніколи не було".
Увага! Відео 18+! Містить ненормативну лексику!
Українська компанія Ukrainian Unmanned Technologies та французька Haulotte запускають спільне виробництво наземних роботизованих комплексів «Равлик». У компанії Haulotte повідомили, що масштабують виробництво цих НРК для задоволення зростаючих потреб ф...
Російські війська здійснили спробу атакувати українське узбережжя за допомогою кількох безпілотних ударних катерів. Усі ворожі морські дрони були завчасно виявлені та знищені у морі далеко від берега, передають Патріоти України з посиланням на заяву р...