
Колишнього міністра охорони здоров'я Агнес Бузін судитимуть за "створення небезпеки для життя інших" під час коронавірусу. Це один з перших у світі випадків, коли міністра притягують до кримінальної відповідальності за дії під час пандемію, повідомляють Патріоти України з посиланням на ВВС.
"Спеціальний суд для розслідування справ міністрів уряду, обвинувачених у неправомірній поведінці, прийме рішення про притягнення її (колишнього міністра охорони здоров'я Агнес Бузін - ред.) до кримінальної відповідальності", - йдеться в повідомленні.
Своєю чергою екс-чиновниця заявила, що вітає можливість порозумітися і "встановити правду" та додала, що не дозволить дискредитувати дії уряду або її власні, "коли ми так багато зробили для підготовки нашої країни до глобальної кризи в галузі охорони здоров'я".
Вказано, що екс-глава МОЗ пішла у відставку в лютому 2020 року, щоб балотуватися на пост мера Парижа.
Після чого вона виступила із заявою, що коронавірус являє собою низький ризик, а пізніше вже говорила про наближення "цунамі".
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...