"Нам давали на спротив три дні": Згурець пояснив, чому Захід постачає зброю Україні не так швидко, як просить Київ

Перед початком повномасштабного російського вторгнення європейські та американські партнери давали Україні на спротив лише три дні. Зараз же має місце керований процес посилення потужності ЗСУ, передають Патріоти України.

Про це розповів журналіст і керівник інформаційно-консалтингової компанії Defense Eхpress Сергій Згурець. Він висловив думку, що постачання зброї Україні синхронізується з впливом на політичні процеси в Росії (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки)."В будь-якому разі є це розуміння отих червоних ліній, щоб не дати, напевно, зайвого, щоб ми так потужно не воювали. Можливо, якийсь там керований процес посилення нашої потужності. Я думаю, що він зберігається і досі", – розповів Сергій Згурець.

Він пояснив, що американські та європейські України намагаються тримати ситуацію під контролем, щоб на полі бою не сталося раптового перелому. Бо в такому разі створиться загроза, що росіяни почнуть впадати в істерику і погрожувати ядерною зброєю.

"Крім того, треба забезпечити паралельно керованість процесу розпаду РФ і/чи керованість процесу передачі влади в РФ. Думаю, що ці два процеси – кероване посилення наших можливостей і керований процес контролю розпаду Російської Федерації – якимось чином узгоджені у часі. І воно все одно рано чи пізно приведе до розпаду РФ і нашої перемоги", – припустив керівник Defense Eхpress.

Джерело: Обозреватель

"Український рій імені Руста". Данілов анонсував появу в України дронів з дальністю 3 тисячі км

середа, 29 березень 2023, 17:59

На озброєнні українських військових можуть з'явитися ударні безпілотники з дальністю польоту понад 3 тисячі кілометрів, передають Патріоти України з посиланням на секретаря РНБО Олексія Данілова. ""Український рій імені Матіаса Руста" - десятки моделе...

"Як це було за часів Єльцина": США роблять основну ставку на палацовий переворот у РФ, - Жданов

середа, 29 березень 2023, 17:25

У Росії зараз немає людини, яка змінить на "троні" диктатора Володимира Путіна, а США ставлять ставку на палацовий переворот у Кремлі, заявив полковник запасу, військовий експерт Олег Жданов, передають Патріоти України. В інтерв'ю Главреду він зазначив...