"Нам довелося це зробити": У Міноборони РФ підтвердили, що Кремль вводив війська в Україну (відео)

Директор Центру аналізу стратегій і технологій, член громадської ради при Міністерстві оборони Росії Руслан Пухов підтвердив, що РФ вводила в Україну свої війська в 2014-2015 роках. Про це він заявив в інтерв'ю російському виданню "Фонтанка", передають Патріоти України.

За словами Пухова, ситуація з нарощуванням озброєння Росії біля кордону України не унікальна, російське військове угруповання перебувало там у 2014-2016 роках із постійною ротацією і періодичним підкріпленням.

Військовий експерт країни-агресора розповів щонайменше про два епізоди введення військ РФ в Україну для ведення бойових дій на Донбасі проти Збройних сил України. Перший датується кінцем серпня 2014 року, тоді на території нашої країни опинилися вісім батальйонних тактичних груп.

"Це дозволило здійснити розгром українських військ у наступі й змусити Україну до припинення наступальних дій проти "ДНР" і "ЛНР" і до підписання Мінських угод", – сказав Пухов.

Член громадської ради при Міноборони РФ підтвердив також участь контингенту Російської Федерації у створенні "дебальцівського котла". "Зараз ситуація знову повертається до ситуації 2014-2015 років, оскільки Україна відкрито взяла курс на остаточне торпедування Мінських угод і на спробу військового реваншу", – заявив кремлівський експерт.

Пухов також сказав, що Росія є гарантом "Л/ДНР" і Мінських угод, в зв'язку з чим вона повинна реагувати "на військові приготування України". "Фактично ж із боку Росії проводиться концентрація значного угруповання військ, щоб у разі українського нападу на "ДНР" і "ЛНР" зробити ефективну масштабну контрнаступальну операцію для повного розгрому українського військового угруповання, щонайменше на Донбасі, а ймовірно, і на всьому Лівобережжі України", – сказав Пухов.

На заяви росіянина відреагував український журналіст Денис Казанський. На своїй сторінці у Facebook він опублікував ролик, де зазначив, що Пухов є кремлівським діячем, і він відкрито заявляє, що "його начальство вводило війська на територію іншої держави без оголошення війни".

"Пухов – особа цілком офіційна. До громадської ради при Міноборони Росії абикого не беруть. Тобто навіть люди такого рівня в РФ уже не соромляться відкрито визнавати участь Москви у війні на Донбасі", – написав Казанський.

Хіти тижня. Перевзутись у повітрі: Арестович з'явився біля Зеленського невипадково

понеділок, 12 квітень 2021, 3:00

Дивлячись на зведену в абсолют етичну, ідеологічну та політичну "гнучкість" Арестовича, слід пам'ятати, що він – не оригінал, а лише тьмяне відображення світоглядного мейнстриму тої Європи, куди ми так щиро прагнемо. "В перший рік каденції чинного през...

Хіти тижня. "Зброя почищена. Місця пристріляні. Метрів зі 150-ти вб'ю": Кравчук обіцяє відстрілювати росіян до останнього, захищаючи власну домівку, в разі повномасштабного вторгнення (відео)

понеділок, 12 квітень 2021, 2:00

Глава української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ) і перший президент Леонід Кравчук заявив, що готовий вести оборонні бої на території свого будинку в разі повномасштабного вторгнення армії РФ. . Про це Кравчук розповів в ефірі телекан...