"Нам его сегодня не хватает!": Нардеп Кива розмістив у соцмережі зображення Сталіна

Вчинені представником влади, подібні діяння тягнуть за собою покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років.

Ілля Кива. Фото: 24 канал.

Народний депутат Ілля Кива розмістив у соціальній мережі зображення диктатора радянських часів Йосипа Сталіна, передають Патріоти України.

На своїй сторінці у Facebook депутат оприлюднив колаж з зображенням Сталіна та цитатою із його промови, у якій йдеться, що американці "будуть насилати мори та епідемії" на інші країни. До колажу Кива написав: "Як нам сьогодні не вистачає такої особистості, щоб навести порядок у нашій країні!".

Нагадаємо, що ст. 6 закону "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки" передбачає відповідальність за порушення норм цього закону щодо заборони пропаганди комуністичного і нацистського режимів. Згідно з поясненням на сайті поліції, законом заборонено публічне використання зображень партійних та радянських керівників, комуністичних гасел та цитат.

Покарання щодо порушення цього закону міститься у ст. 436-1 Кримінального кодексу України: "1. Виготовлення, поширення, а також публічне використання символіки комуністичного, націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів, у тому числі у вигляді сувенірної продукції, публічне виконання гімнів СРСР, УРСР (УСРР), інших союзних та автономних радянських республік або їх фрагментів на всій території України, крім випадків, передбачених частинами другою і третьою статті 4 Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки", - карається обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк, з конфіскацією майна або без такої. 2. Ті самі дії, вчинені особою, яка є представником влади, або вчинені повторно, або організованою групою, або з використанням засобів масової інформації, - караються позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна або без такої".

"Перебуваємо у фазі переосмислення": Німеччина може погодитись постачати Україні сучасні винищувачі

понеділок, 5 червень 2023, 17:50

Німеччина може погодитись постачати Україні сучасні західні винищувачі. Наразі уряд країни перебуває у фазі переосмислення.Таку заяву зробив міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус. Про це повідомляє в інтерв'ю DW, передають Патріоти України. Варто з...

ЗСУ переходять до наступальних дій: У Міноборони розповіли про ситуацію на напрямках фронту

понеділок, 5 червень 2023, 17:30

Збройні сили України на деяких напрямках переходять до наступальних дій. Епіцентром тяжких боїв залишається Бахмутський напрямок, де Сили оборони мають успіх. Про це повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр, передають Патріоти Україн...