"Нам его сегодня не хватает!": Нардеп Кива розмістив у соцмережі зображення Сталіна

Вчинені представником влади, подібні діяння тягнуть за собою покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років.

Ілля Кива. Фото: 24 канал.

Народний депутат Ілля Кива розмістив у соціальній мережі зображення диктатора радянських часів Йосипа Сталіна, передають Патріоти України.

На своїй сторінці у Facebook депутат оприлюднив колаж з зображенням Сталіна та цитатою із його промови, у якій йдеться, що американці "будуть насилати мори та епідемії" на інші країни. До колажу Кива написав: "Як нам сьогодні не вистачає такої особистості, щоб навести порядок у нашій країні!".

Нагадаємо, що ст. 6 закону "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки" передбачає відповідальність за порушення норм цього закону щодо заборони пропаганди комуністичного і нацистського режимів. Згідно з поясненням на сайті поліції, законом заборонено публічне використання зображень партійних та радянських керівників, комуністичних гасел та цитат.

Покарання щодо порушення цього закону міститься у ст. 436-1 Кримінального кодексу України: "1. Виготовлення, поширення, а також публічне використання символіки комуністичного, націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів, у тому числі у вигляді сувенірної продукції, публічне виконання гімнів СРСР, УРСР (УСРР), інших союзних та автономних радянських республік або їх фрагментів на всій території України, крім випадків, передбачених частинами другою і третьою статті 4 Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки", - карається обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк, з конфіскацією майна або без такої. 2. Ті самі дії, вчинені особою, яка є представником влади, або вчинені повторно, або організованою групою, або з використанням засобів масової інформації, - караються позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна або без такої".

"Не хотіла говорити про ПДЧ": Стало відомо про дивну реакцію Меркель на слова Ющенка на саміті НАТО в 2008 році

середа, 17 серпень 2022, 11:30

На саміті НАТО у 2008 році, де було ухвалено рішення, що Україні не нададуть плану дій щодо членства в Альянсі, канцлерка Німеччини Ангела Меркель дивно реагувала на бажання президента України Віктора Ющенка з нею поговорити. передають Патріоти України...

"Дрова ніхто не скасовував": Садовий закликав готуватися до найскладнішого опалювального сезону

середа, 17 серпень 2022, 11:28

Опалювальний сезон 2022-2023 буде одним із найскладніших в Україні і громадяни мають бути готові до можливої відсутності постачання тепла чи газопостачання. Про це заявив мер Львова Андрій Садовий у відеозверненні, опублікованому на сайті Львівської мі...