"Нам комплекси Patriot були б набагато важливіші": Горбулін заявив, що Україні недостатньо Javelin

Україна має переконати США, що може перетворитися на озброєну, надійно захищену вітрину Заходу.

Володимир Горбулін. Фото: 112 Україна.

Україні необхідно нарощувати конструктивну взаємодію зі США та НАТО, зокрема, домагаючись постачань надсучасних озброєнь. Про це 11 червня на прес-конференції в Києві заявив глава наглядової ради "Українського інституту досліджень безпеки", академік Володимир Горбулін, повідомляють Патріоти України.

За його словами, переносних протитанкових ракетних комплексів Javelin, наданих американською стороною, недостатньо. "Нам [протиракетні комплекси] Patriot були б набагато важливіші для сьогодення. Я думаю, що ми повинні працювати через громадські інституції, у тому числі щоб переконати американських колег у тому, що Київ – це актив, а не пасив, і що він може перетворитися на озброєну, надійно захищену вітрину Заходу", – сказав Горбулін.

Він уважає, що ставку треба робити на отримання критичних технологій, залучення західних компаній до роботи на українському ринку, створення наукомістких спільних підприємств, придбання ліцензій. "Ми сьогодні дуже туго рухаємося в цьому напрямку", – констатував академік.

Джерело: Укрінформ

"Перевага НАТО над Росією "скоротилася": У Пентагоні стурбовані та вживають заходів

четвер, 19 вересень 2019, 22:53

Генерал Джозеф Данфорд заявив, що в Альянсі розуміють усю небезпеку ситуації та розробляють нову стратегію. В умовах озброєння Росії і підйому насильницького екстремізму в деяких районах Азії, Африки та Близького Сходу НАТО повинно зробити все, щоб кож...

Міністр оборони України розповів про плани реформування ВМСУ

четвер, 19 вересень 2019, 22:12

На перебудову ВМС підуть роки, але почнуть її швидко. Міністр оборони України Андрій Загороднюк розповів про плани реформування Військово-морських сил України, де приоритетами стануть розвиток інфраструктури та особового складу. Про це він розповів в і...