"Нам потрібна суверенна Україна": Орбан зробив нетипову для себе заяву

Під час конгресу Міжнародного об'єднання християнських демократів прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан зробив нетипову для нього заяву, сказавши, що, аби Росія не становила загрози безпеці Європи, потрібно, аби Україна була суверенною. Про це повідомляє видання 24.hu, передають Патріоти України.

Голова уряду Угорщини, коментуючи війну в Україні, заявив, що Європа єдина в плані цілей. «Головне, щоб Росія не становила загрози безпеці Європи, а для цього нам потрібна суверенна Україна», — сказав Орбан.

При цьому він додав, що між європейськими лідерами точаться дискусії щодо санкцій. За його словами, такі дебати будуть і надалі. Орбан наголосив, що високі ціни на енергоносії через війну та санкції Євросоюзу ускладнюють економічну ситуацію у країнах Центрально-Східної Європи.

Угорська влада послідовно виступає за припинення санкцій ЄС проти Росії, стверджуючи, що вона не працює і лише шкодить угорцям. 24 жовтня Орбан заявив, що підтримка Європейським Союзом України шляхом санкцій та військової допомоги збільшує ризик розповсюдження війни на територію блоку.

Пізніше речник МЗС України Олег Ніколенко, коментуючи слова Орбана про допомогу Україні з боку ЄС, заявив, що якщо партнери припинять підтримувати Україну, то російські війська будуть в Будапешті набагато раніше, ніж думає прем'єр.

Дуже важливий крок! Рада скасувала сплату ПДВ та мита при ввезенні дронів, тепловізорів та рацій

понеділок, 6 лютий 2023, 15:59

Верховна Рада звільнила від сплати мита та податку на додану вартість ввезення дронів, тепловізорів та рацій в країну, передають Патріоти України. "Рада схвалила наші законопроекти №8360/8361-д щодо звільнення від ПДВ та мита ввезення коптерів, теплові...

"Працюємо": Коханка Путіна Кабаєва порівняла роботу російських пропагандистів з "автоматом Калашникова"

понеділок, 6 лютий 2023, 15:53

Колишня олімпійська чемпіонка та ймовірна коханка диктатора Путіна Аліна Кабаєва порівняла роботу російських пропагандистів з "автоматом Калашникова", передають Патріоти України. Кабаєва виступила з нагоди заснування одного із російських пропагандистсь...