"Нам ще Харків і Київ, а вони Бахмут взяти не можуть": Окупанти поскаржилися на провали армії РФ і покарання за дезертирство. Перехоплення

Російські окупанти в Україні скаржаться на відсутність військової техніки і бідкаються, що не можуть захопити місто Бахмут на Донбасі. Також нарікають на своїх генералів і на велику кількість дезертирів. Попри це загарбники досі не полишають мрій захопити Харків, Київ, Полтаву, Суми і Чернігів. Про це йдеться у перехопленій ГУР МО телефонній розмові двох російських військових, передають Патріоти України.

"Вчора штовхали тему, 119 – самовільне залишення частини. 119 військових залишили, бл*дь, місця проходження служби. 90 знайшли, бл*дь, проти 70 нах*й відкрили відкрили кримінальні справи, а 30 – посадили нах*й від двох років. Ну і почали пояснювати, що при відсутності протягом 48 годин, на 49-ту годину – тюрма. Тобто, більше двох діб відсутній – тюрма. Якщо багато разів відсутній до 48 годин – один х*й тюрма, але стаття вже: "Ухиляння від обов'язків проходження військової служби", – скаржиться один окупант іншому.

Потім росіяни розмрыялись про те, як будуть захоплювати Харків, Київ, Полтаву, Суми і Чернігів і нарікають, що їхні "колеги" не можуть взяти Бахмут.

"Техніки нема, н*хуя немає. Ну або бажання немає. З товаришем розмовляв, він приїхав звідти, каже, що давно вже б їх пох*ярили всіх, але не дають. Ну а якщо буде великий наступ, то бл*дь будуть і втрати. То вони хочуть їх мінімізувати. Мовляв, давайте ми зараз поки так поб'ємось в лобешник, бл*ть, артилерією", – розмірковує один з окупантів.

Також російські військові скаржаться на своїх генералів, мовляв, ті бояться брати відповідальність на себе, і нарікають на звільнення генерала Суровікіна з посади командувача Об'єднаного угруповання російських військ в Україні.

У Краснодарському краї внаслідок удару БПЛА горить нафтопереробний завод

середа, 31 травень 2023, 6:08

У ніч проти середи, 31 травня, виникла масштабна пожежа на Афіпському НПЗ, повідомляють російські Telegram-канали. . Зазначається, що за попередніми даними одна з установок з перегонки мазуту почала палати після прильоту начебто українського безпілотн...

Кадиров погрожує помститися "київському режимові" за "терористичну" атаку дронів на Москву

середа, 31 травень 2023, 5:59

Глава Чечні Рамзан Кадиров Кадиров у Telegram пообіцяв "помсту в повному сенсі слова" за нещодавній удар безпілотниками по Москві. Хоча поки ніхто не взяв на себе відповідальність за атаку, Кадиров уже звинуватив у всьому "київський режим" і назвав так...