
Російський окупант у телефоній розмові з товаришем поскаржився на погане забезпечення в армії країни-агресора РФ, зокрема відсутність справного штатного озброєння та військової техніки. Через дефіцит танків він змушений виконувати обов’язки у складі піхоти, передають Патріоти України.
Аудіо перехопленої розмови 16 грудняопублікувала пресслужба Головного управління розвідки Міністерства оборони України. Бесідуючи зі своїм товаришем "Вітькою", окупант позаздрив йому через те, що той служить в артилерії, адже йому самому через нестачу танків довелося воювати в піхоті.
"В артилерії, заї**сь. Та о**єнно все одно. А нам танки не дали, в піхоту відправили... Ми на Пісках стоїмо. Ти поруч, ось Донецьк, ось Макіївка. Зараз ху**ять Первомайку та Водяне, ось ми тут. ...Кілометрів п'ять до Донецька", – поскаржився окупант.
Він додав, що сам поки що цілий і залишається на позиціях, але багатьом його товаришам пощастило набагато менше:
"Поки що, слава Богу, нормально. Нічого нового, я на позиціях чекаю. У нас до**я "трьохсотих", "двохсотих" теж, б***ь... П***ець якийсь".
Військовий РФ також висловив подив тим, що іншого його знайомого мобілізували до лав окупантів, хоча той не служив в армії. "Вітьку, кажуть, в армію забрали, а він, б***ь, начебто не служив. А у нас щось ні**я не збираються тут робити", – заявив він.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...