
Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний привітав українців з Новим Роком і Різдвом Христовим, повідомляють Патріоти України.
"Ми не обирали війну. Але ми прийняли бій. І сам Бог на нашому боці. На наших плечах і плечах наших рідних - важкі випробування, біль і страждання. Це Різдво має присмак сліз і колір крові. Проте нам вистачить сил здолати ворога", – сказав він у відеозверненні.
Залужний наголосив, що у боротьбі народжується нація. "Нехай наша перемога стане початком розквіту України і кінцем для Росії!" - побажав він.
Тепер не тільки Лавров після традиційних погроз канюче про переговори з тими "фашистами". Практично одночасно директор ФСБ Росії Александр Бортніков у коментарі виданню "Вести" теж заявив щось там про переговори, зазначають Патріоти України . Під час ...
Українські дрони-перехоплювачі наразі не можуть системно протидіяти російським реактивним безпілотникам, адже мають недостатню швидкість. Перехоплення таких цілей поки що залежить переважно від досвіду операторів, їхніх навичок та сприятливих обставин...