"Намагаюся говорити з розумними людьми": Зеленський зробив несподіване зізнання (відео)

Президент України Володимир Зеленський дав невелике інтерв'ю за кермом автомобіля Tesla в програмі "Відверто з президентом". Він розповів про свої досягнення за останні чотири місяці, а також поділився планами про розвиток майбутнього країни. Крім того, Зеленський зробив зізнання про російську мову, передають Патріоти України.

Зеленський зазначив, що за останні кілька місяців він почав забувати російську мову, на який раніше розмовляв у повсякденному житті. Президент зазначив, що українською мовою він почав говорити краще, але все ще присутні помилки.

"Рівень української мови, на мою думку, зростає. Але я знаю, що є помилки з наголосами і з деякими словами. Хочу говорити краще. Може, й неможливо знати мову на 100%, але я намагаюся її знати. Практика, більше говорити, краще - з розумними людьми", - підкреслив президент України.

Він додав, що в розмові російською мовою у нього вже виникають труднощі, так як він почав забувати слова. "Я спілкувався з людиною російською мовою і іноді забував слова. Називаю слово і кажу людині, яка поруч зі мною: "Як це російською?". І називаєш українське слово і перекладаєш. Тобто, іноді є і такі приклади", - зізнався Зеленський.

Звільнення "Бєлгородщини": У ЗСУ пояснили, як "другий етап" війни вплине на події на фронті

понеділок, 5 червень 2023, 12:42

Добровольчий корпус Росії заявив про "звільнення" Бєлгородщини. Так звана операція переходить у глиб країни. Про це розповів командир роти 92 ОМБр Юрій Федоренко, передають Патріоти України. За словами Федоренка, це хороший знак, що у РФ почалися подіб...

Пригожин заявив про просування ЗСУ під Бахмутом і закликав Шойгу померти героєм (мапа)

понеділок, 5 червень 2023, 12:30

Російські окупаційні війська втратили контроль над частиною села Берхівка, розташованого на північний захід від Бахмута. Про це заявив ватажок "Групи Вагнера" Євген Пригожин, передають Патріоти України. Він зазначив, що в ході локального контрнаступу З...