
Російські загарбники змінюють тактику на Авдіївському напрямку. Раніше там окупанти намагалися закидати позиції українських воїнів "м'ясом". Нині ж росіяни перейшли до застосування малих диверсійних груп. Про це розповів командир 47 ОМБр Дмитро Рюмшин в ефірі телемарафону, передають Патріоти України.
Він наголосив, що останнім часом росіяни не здійснюють у районі Авдіївки "м'ясних штурмів". Вони перейшли до використання малих груп.
"Зараз "м'ясними хвилями" вони вже не пробують закидати, тому що в них вже нема цих "м'ясних хвиль". Вони періодично намагаються малими групами промацати нашу оборону, перед цим – попрацювати авіацією, думають, що наші воїни будуть бігти, але вони стійко стоять на позиціях. Окупанти намагаються лізти диверсійними групами, підрозділами оцими – "Шторм-Z", "Шторм-V", з в'язнів. Але зазнають втрат", — розповів Рюмшин.
Він також висловив сподівання, що й нова тактика успіху загарбникам не принесе. "Може, мине якийсь час і можна буде показати кадри, як вони бігають вже в іншу сторону, не на нас, а від нас". – резюмував комбриг.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...