Намагаються ухилитися від вогню ЗСУ: Окупанти змінили логістику на Бахмутському напрямку, - пресофіцер артбригади

На Бахмутському напрямку окупаційна армія РФ перемістила логістичне навантаження і інтенсивніше використовує траси Попасна - Бахмут і Соледар - Бахмут. Про це в ефірі "Еспресо" розповів Олег Калашніков, пресофіцер 26-ї артбригади імені генерал-хорунжого Романа Дашкевича, передають Патріоти України.

"Якщо дивитися на логістичні зв'язки ворога, то на Бахмутському напрямку їх декілька. Південніше – це траса Горлівка - Бахмут, де ми постійно не давали спокою окупантам. За Горлівкою є ще одна траса більш місцевого значення Семигір'я - Кодема, звідки йшло розгалуження на Зайцеве, Кліщіївку, Курдюмівку. Ми також час від часу цей відтинок Семигір'я - Кодема потрошки діставали. Тому логістичне навантаження противника перемістилося. Далі йде траса з Дебальцевого, яка менш безпечніша для російських військ. А відносно найбільш безпечні для них траси Попасна - Бахмут і Соледар - Бахмут", - розказав пресофіцер.

Як пояснив Олег Калашніков, саме цих два напрямки окупанти використовують більше, ніж траси південніше, бо на сьогодні ЗСУ мають менше можливостей діставати туди своєю зброєю.

"Нічого не пробивають": Експерт пояснив, які цілі атакуватимуть термобаричні Shahed

четвер, 7 грудень 2023, 8:27

Військовий експерт Михайло Жирохов заявив, що термобарична система, якою Збройні сили Російської Федерації почали оснащувати БПЛА типу Shahed може використовуватися лише для певних цілей. Про це він повідомив в інтерв'ю OBOZ.UA, передають Патріоти Укра...