
Росія, яка розпочала агресію проти України, готує другу хвилю широкомасштабного наступу. Про це повідомив секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов у Facebook. До цієї хвилі, за його словами, українці мають підійти максимально готовими і згуртованими, передають Патріоти України.
«Стратегічно важливими залишаються міста Київ, Харків, Маріуполь, Миколаїв, Чернігів і Одеса. План ворога — взяти ключові міста в оточення, знекровити українські Збройні Сили, створити ситуацію гуманітарної катастрофи для цивільного населення. Основну увагу командування російських окупаційних військ переносить на Південь, намагаючись позбавити Україну виходу до Чорного та Азовського морів, що, на їх думку, створить умови економічного придушення Українського Спротиву. Ворог не полишає надій оволодіти Києвом і формує ресурси для оточення Дніпра», — написав Данілов.
Він також повідомив, що зі сторони України відбувається перегрупування, поповнення свіжим резервом і насичення української армії новітнім озброєнням. «Ми зробили найбільш важкий крок до Перемоги, але попереду ще багато роботи зі знищення окупантів і повернення всіх українських земель!» — зазначив секретар РНБО.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...