Намагались знешкодити ДРГ: 1 грудня на Донбасі загинуло двоє українських військових

У Донецькій області під час операції проти ДРГ бойовиків унаслідок підриву невідомих пристроїв загинули українські військові.

1 грудня в Донецькій області загинуло двоє українських військовослужбовців. Про це у Facebook поінформував о 20.00 пресцентр штабу операції Об'єднаних сил (ООС), передають Патріоти України.

"Диверсійно-розвідувальна група збройних формувань Російської Федерації здійснила спробу проникнути в тил позицій Об'єднаних сил. Із метою перекриття шляхів висування і можливого відходу ворожих диверсантів командиром підрозділу, що виконує завдання в Донецькій області, було застосовано черговий резерв. Під час виконання бойового завдання на невідомих вибухових пристроях підірвалося двоє українських військовослужбовців", – ідеться в повідомленні.

У штабі ООС зазначили, що українські військові "отримали поранення, несумісні із життям, та померли на місці підриву".

154 ОМБР зазнала неочікуваного удару: Командира цієї бригади ЗСУ знайшли мертвим

неділя, 28 червень 2026, 19:13

У неділю, 28 червня, було виявлено без ознак життя командира 154-ї окремої механізованої бригади полковника Володимира Олександровича Кононнікова. Обставини смерті офіцера з’ясовуються. Про це повідомило ОК "Південь" на офіційній сторінці у Facebook, п...

Є моменти, які потребують віртуозної роботи: Безсмертний висловися щодо ймовірних ударів по двох білоруських НПЗ

неділя, 28 червень 2026, 18:07

На території Білорусі нафтогін має розвилку в районі Мозиря: одна гілка спрямовує нафту до Новополоцька і далі до Німеччини, друга - до Угорщини, Словаччини, Чехії, Німеччини, передають Патріоти України . Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV вислови...