Намагались знешкодити ДРГ: 1 грудня на Донбасі загинуло двоє українських військових

У Донецькій області під час операції проти ДРГ бойовиків унаслідок підриву невідомих пристроїв загинули українські військові.

1 грудня в Донецькій області загинуло двоє українських військовослужбовців. Про це у Facebook поінформував о 20.00 пресцентр штабу операції Об'єднаних сил (ООС), передають Патріоти України.

"Диверсійно-розвідувальна група збройних формувань Російської Федерації здійснила спробу проникнути в тил позицій Об'єднаних сил. Із метою перекриття шляхів висування і можливого відходу ворожих диверсантів командиром підрозділу, що виконує завдання в Донецькій області, було застосовано черговий резерв. Під час виконання бойового завдання на невідомих вибухових пристроях підірвалося двоє українських військовослужбовців", – ідеться в повідомленні.

У штабі ООС зазначили, що українські військові "отримали поранення, несумісні із життям, та померли на місці підриву".

Дрон Striker дістане до Уралу: Що відомо про польський БпЛА , який протестували в Україні

четвер, 25 червень 2026, 17:56

Польські розробники провели успішні випробування нового далекобійного безпілотника Striker в умовах українського полігону. Апарат здатний вражати цілі на відстані до тисячі кілометрів від точки запуску, Патріоти України з посиланням на портал Мілітарн...

Оце так: Італійський виробник зброї постачав армії РФ рушниці під час війни, - ЗМІ

четвер, 25 червень 2026, 17:43

Президент збройового холдингу Beretta П'єтро Гуссаллі Беретта керував російською компанією "Русский Орел" у 2022 році. Зараз їхню зброю активно використовують військові РФ, передають Патріоти України з посиланням на The Insider. За даними журналістів, ...