Намагалися звинуватити ЗСУ: На Запоріжжі окупанти вдалися до зухвалої провокації

На Запоріжжі окупанти підпалили будівлю навчального закладу / фото ua.depositphotos.comНа Запоріжжі окупанти підпалили будівлю навчального закладу, щоб звинуватити Сили оборони України у знищенні цивільної інфраструктури, інформують Патріоти України.

"У населеному пункті Михайлівка, що на тимчасово зайнятій території Запорізької області, ворог з метою звинувачення Сил оборони у знищенні цивільної інфраструктури, підпалив будівлю навчального закладу "Михайлівське вище професійне училище", - йдеться в повідомленні Генерального штабу Збройних сил України

Зазначається, що на Запорізькому напрямку противник посилює передові позиції та веде оборону. Російські окупанти обстріляли райони населених пунктів Времівка Донецької області; Дорожнянка, Загірне, Залізничне, Оріхів, Новоандріївка, Малі Щербаки і Кам’янське на Запоріжжі та Нікополь і Шолохове Дніпропетровської області.

От і все? У США несподівано звільняють генерала, який координував підтримку України

середа, 24 червень 2026, 9:57

Пентагон достроково усуває з посади генерала Крістофера Донаг’ю, який очолював американські сухопутні війська в Європі та Африці та був одним із перших високопоставлених офіцерів США, залучених до координації допомоги Україні після початку повномасштаб...