Намагався ввести журналістів в оману: У помічника Зеленського знайшли бізнес-зв'язки з оточенням Путіна

Через кінокомпанію «Медійна група європейського партнерства» Андрій Єрмак пов'язаний з громадянином Росії Рахамімом Емануїловим.

Андрій Єрмак. Фото: Українська правда.

Помічник президента Зеленського Андрій Єрмак має бізнес-зв'язки з правлячою верхівкою Росії. Це з'ясували журналісти програми «Схеми», повідомляють Патріоти України.

За даними розслідувачів «Схем», через кінокомпанію «Медійна група європейського партнерства» Єрмак пов'язаний з громадянином Росії Рахамімом Емануїловим. Він же є бізнес-партнером Єрмака в консультаційній компанії «Інтерпромфінанс Україна» і ТОВ «М.Е.П». У свою чергу, Емануїлов через «Інтерпромбанк» пов'язаний з впливовими в Росії людьми - сенатором Камчатки, «єдиноросом» Валерієм Пономарьовим, родичем заступника керівника апарату уряду РФ Іваном Садчиковим. Також в раді директорів «Інтерпромбанку» були однокурсники російського президента Путіна Микола Єгоров і Ільхам Рагімов.
Єрмак заявив журналістам, що востаннє спілкувався з Рахамімом Емануїловим близько десяти років тому, допоміг йому зареєструвати в Україні компанію, але бізнес-діяльність через неї нібито не велась. У журналістів інші дані: дві компанії, де Єрмак і Емануїлов є співзасновниками, до сих пір не ліквідовані. Одна з 1999 року не показувала фінансових результатів. Друга за 12 років отримала майже 40 млн гривень доходів.

Нагадаємо, помічник президента Єрмак прославився, коли на зустрічі з блогерами назвав Зеленського одним з найбільших лідерів світу. За даними ЗМІ, Єрмак зараз активно контактує з віце-прем'єром Росії Дмитром Козаком, і на цих зустрічах вирішується майбутнє Донбасу.

Все залежить від одного фактора: У МОЗ остаточно назвали умови та дати введення повного локдауну в Україні

середа, 2 грудень 2020, 8:23

В Україні дата введення повного локдауну буде залежати від рівня захворюваності на коронавірус, у Міністерстві охорони здоров'я розглядають два варіанти, які будуть рекомендувати до розгляду урядом. Про це повідомляють "Подробиці" з посиланням на джере...

Ударний БПЛА США перевіряє українську ППО

середа, 2 грудень 2020, 6:10

Ударний БПЛА США MQ-9 Reaper перевіряє українську ППО на західному кордоні нашої держави. Після навчання «Чисте небо» це вже другий раз коли безпілотний літальний апарат MQ-9 Reaper тренується з українськими Повітряними Силами. Сьогоднішні спільні трен...