"Деды воевали за это": У Росії затримали 97-річного ветерана Другої світової (фото)

У російському Новосибірську поліцейські затримали 97-річного ветерана Другої світової війни за плакат на підтримку дітей-сиріт. Чоловік, сидячи на лавці, ненадовго розгорнув плакат із вимогою повернути дітям 4 квартири, вкрадені у них чиновниками. Ветерана як злочинця відвезли до відділку поліції. Про це повідомляє російське видання "Прецедент", передають Патріоти України.

4 червня, на площі Леніна у Новосибірську поліцейські затримали 97-річного ветерана Володимира Степанова за плакат про дітей-сиріт. Ветеран сів на площі Леніна на лавку і розгорнув плакат, проте потім згорнув його назад. Степанов вимагав повернути дітям-сиротам 4 квартири, які були привласнені чиновниками.

"Ветерана доставили до Центрального відділу поліції в поліцейській машині – як злочинця. Адвокат не зміг приїхати, тому ветерана, за усним клопотанням, захищала я", - розповіла активістка Яна Дробнохід.

Вона також повідомила, що у відділенні на ветерана не стали складати протоколу, оскільки не знайшли складу злочину в його діях. З ним "провели виховну бесіду" та відпустили.

Згорьована мати цілувала сина у труні: Історія Сергійка, який прожив лише два дні, бо його вбила російська ракета

неділя, 27 листопад 2022, 10:30

У Запорізькій області поховали Сергійка, який прожив лише два дні, бо його у пологовому будинку вбила російська ракета. Дитину поховали у селі Новосолоне, що під Запоріжжям. Про це пише The Washington Post, передають Патріоти України. Сергійко повинен ...

Кадри, від яких розривається серце: У Вільнянську поховали немовля, яке стало жертвою російською ракетного удару (фото)

неділя, 27 листопад 2022, 9:56

У Вільнянську, що у Запорізькій області, попрощалися з хлопчиком, якому було лише два дні від народження, передають Патріоти України. Немовля загинуло внаслідок влучання російської ракети в пологове відділення місцевої лікарні. Мати маленької дитини за...