"Деды воевали за это": У Росії затримали 97-річного ветерана Другої світової (фото)

У російському Новосибірську поліцейські затримали 97-річного ветерана Другої світової війни за плакат на підтримку дітей-сиріт. Чоловік, сидячи на лавці, ненадовго розгорнув плакат із вимогою повернути дітям 4 квартири, вкрадені у них чиновниками. Ветерана як злочинця відвезли до відділку поліції. Про це повідомляє російське видання "Прецедент", передають Патріоти України.

4 червня, на площі Леніна у Новосибірську поліцейські затримали 97-річного ветерана Володимира Степанова за плакат про дітей-сиріт. Ветеран сів на площі Леніна на лавку і розгорнув плакат, проте потім згорнув його назад. Степанов вимагав повернути дітям-сиротам 4 квартири, які були привласнені чиновниками.

"Ветерана доставили до Центрального відділу поліції в поліцейській машині – як злочинця. Адвокат не зміг приїхати, тому ветерана, за усним клопотанням, захищала я", - розповіла активістка Яна Дробнохід.

Вона також повідомила, що у відділенні на ветерана не стали складати протоколу, оскільки не знайшли складу злочину в його діях. З ним "провели виховну бесіду" та відпустили.

"Ноги схожі на сірники, втрачає вагу": Путін перебуває під дією сильних наркотиків, - Соловей

субота, 1 квітень 2023, 10:30

Російський диктатор Володимир Путін знаходиться під дією сильних наркотиків. Він вживає "дуже сильні стимулятори" через погіршення стану здоров'я. Про це заявив російський політолог, колишній професор Московського інституту міжнародних відносин, в яком...

"Київ підвищив ставку": Зустріч Сі Цзіньпіна і Зеленського відбудеться скоро, у Пекіна дедлайн, - експерт

субота, 1 квітень 2023, 10:27

Зустріч Сі Цзіньпіна і Володимира Зеленського може відбутися на одному з ініційованих Китаєм заходів, заявив директор Центру досліджень проблем громадянського суспільства Віталій Кулик.В інтерв'ю "Главреду" він не виключив, що це може бути розширене он...