Намагався збрехати прикордонникам: Актора російських серіалів не пустили в Україну

Ще одному російському актору заборонили в’їзд в Україну через зйомки у тимчасово окупованому Криму, куди він потрапив, порушуючи порядок в'їзду. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України, передають Патріоти України.

34-річний громадянин РФ прибув учора в Бориспіль авіарейсом зі Стамбула. "Під час проведення необхідних заходів контролю прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту "Київ" встановили, що росіянин, який є актором театру і кіно, порушував порядок в'їзду на тимчасово окуповану територію Криму. Там він брав участь у зйомках російського серіалу", - йдеться у повідомленні.

В ході бесіди іноземець усіляко відхрещувався та заперечував перебування на тимчасово окупованому півострові. Громадянин РФ також зазначив, що прямував в Україну на зйомки.

За порушення норм українського законодавства громадянина РФ в Україну прикордонники не пропустили, крім того, він отримав заборону в’їзду в Україну на найближчі три роки. Чоловік повернеться назад зворотним рейсом. Прізвище не розголошується.

Проте, за даними джерел УП, мова йде про російського актора В’ячеслава Чепурченка. Він брав участь у зйомках серіалу "Гурзуф" в окупованому Росією Криму.

" Существует только два варианта развития событий в России", - Ейдман

субота, 21 травень 2022, 8:13

"New York Times опубликовала статью профессора Йельского Университета, известного специалиста по истории Второй мировой войны Тимоти Снайдера под названием "Это должно прозвучать: Россия - фашистское государство", - пише у своєму блозі Ігор Ейдман, пер...

Історія повторюється: Путін знає, що якщо він програє, то помре, - професор Гарвардського університету

субота, 21 травень 2022, 7:56

Професор Гарвардського університету Грем Еллісон вважає, що кремлівський диктатор Володимир Путін знає, що якщо він програє війну, яку розв'язав в Україні, то помре. Він також провів паралель з царем Миколою II, який був повалений у 1918 році, зокрема,...