
Україна візьме участь у засідання Північноатлантичної ради (NAC) на рівні міністрів закордонних справ. Зустріч проходитиме 6 і 7 квітня. Про це повідомила пресслужба НАТО, передають Патріоти України.
Зазначається, що засідання NAC відбудеться в штаб-квартирі Альянсу в Брюсселі під головуванням генсекретаря Йенса Столтенберга.Зустріч розпочнеться 6 квітня робочою вечерею. А вже 7 квітня відбудуться дві сесії.
На першу сесію запрошені міністри закордонних справ Австралії, Фінляндії, Грузії, Швеції, України, Японії, Республіки Корея, Нової Зеландії, а також Верховний представник Європейського Союзу з питань закордонних справ та політики безпеки Жозеп Боррель і віце-президент Європейської комісії Валдіс Домбровскіс.
Наприкінці зустрічі, у другій половині четверга, 7 квітня, генеральний секретар Йенс Столтенберг проведе брифінг для преси.
У тимчасово окупованому Mariupol повідомляється про серйозну паливну кризу, яка, за словами місцевих посадовців, фактично вплинула на роботу транспорту, логістики та базових міських послуг, передають Патріоти України. Про ситуацію заявив в.о. голови Ма...
Об'єкт був критично важливою ланкою залізничної гілки Керч — Джанкой, якою російські війська перекидали техніку, пальне та боєприпаси. У ніч проти 23 червня підрозділи ССО остаточно ліквідували залишки цієї переправи разом із ворожою ремонтною технікою