Намічається великий "шухер": У Кремлі готують масові відставки чиновників, відповідальних за зовнішню політику РФ, в списку одіозні фігури

У кремлівського диктатора Володимира Путіна готують масові відставки чиновників, які відповідали за зовнішню політику Росії. У списку є одіозні фігури. Про це повідомляє видання The Insider, посилаючись на власні джерела. За їх словами, декого спишуть за віком, а когось виженуть за принизливими причинами, передають Патріоти України.

Звільнити збираються 75-річного Юрія Ушакова, який мав вийти на пенсію ще 5 років тому. Він практично не з'являється на роботі, хоча особисто курирує всю зовнішню політику. Ушакова недолюблює міністр закордонних справ країни-агресорки Сергій Лавров, але це не головна причина рішення відправити його на відпочинок разом із усією командою.

У кар'єрі Ушакова було багато провалів. Наприклад, його помічник зливав секретні дані ЦРУ, а потім втік на Захід. Він також брав участь у підготовці ультиматуму НАТО та США щодо гарантій нерозширення. Крім того, в травні він же займався переговорами між Україною та Росією щодо припинення війни.

Свій пост може залишити Філіп Іллічов, якого називають "смотрящим" за Африкою та Ізраїлем.Стверджується, що він не зміг налагодити ділові відносини з президентом Південно-Африканською Республікою та витіснити з ринку Африки українську пшеницю та кукурудзу. Крім того, попри зусилля УПВП ізраїльтяни підтримують Україну.

Також обговорюються відставка начальника Управління президента з міжрегіональних та культурних зв'язків із зарубіжними країнами Ігоря Маслова та його заступника Валерія Максимова. У Кремлі розглядають навіть повну ліквідацію цього підрозділу.

Його основною задачею було втручання у політичне життя країн СНД. До прикладу, під час виборів президента Молдови у 2021 році Маслов координував роботу штабів ставленика Москви Ігоря Додона. І хоча він пророкував йому блискучу перемогу, вибори виграла проєвропейська Майя Санду. Зі свого боку Максимов курирує Закавказзя, де теж не в захваті розв'язаною Росією широкомасштабною війною в Україні.

"Поведінка Тищенка несумісна зі статусом народного депутата", - Єрмак засудив кума

п’ятниця, 21 червень 2024, 23:12

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак прокоментував конфлікт у Дніпрі за участю народного депутата Миколи Тищенка. . "Подивився відеозапис конфлікту народного депутата Тищенка та військового. Тут нема навіть про що говорити. Поведінка народного депут...

Проросійський уряд Словаччини звинувачуж попередників... у держзраді через військову допомогу Україні

п’ятниця, 21 червень 2024, 21:55

Уряд Словаччини, відомий своїми проросійськими поглядами, звинуватив минулий кабінет у державній зраді та зловживанні службовим становищем через військову допомогу, спрямовану в Україну. . Як повідомляє Bloomberg, Міністерство оборони Словаччини подал...