Намічається "зрада"? Зеленський закликав Раду підтримати скандальний закон про подвійне громадянство

Президент України Володимир Зеленський звернувся до Верховної Ради з проханням розглянути поданий ним законопроект №2590, який передбачає подвійне громадянство. Про це повідомив під час засідання погоджувальної ради перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук, передають Патріоти України.

За його словами, цей законопроект був розроблений за участі Світового конгресу українців та інших організацій діаспори та повинен послужити об'єднанню всіх 65 мільйонів українців, які проживають в Україні та за межами країни. "Президент України підтримує пропозицію розглянути найближчим часом даний законопроект", - підкреслив Стефанчук.

Замість нормальних канікул: Офіцер ЗСУ показав, як в окупованому Криму дітей готують в "бойові загони Путіна" (відео)

неділя, 25 липень 2021, 23:42

В тимчасово окупованому Росією Криму діти відпрацьовували вправи зі зброєю в руках. Такі "бойові" завдання ставили перед хлопчиками в дитячому таборі Джанкоя. Відео з Twitter опублікував український офіцер Анатолій Штефан (Штірліц), повідомляють Патріо...

"Хватит уже изображать "незалежность"! Возвращайтесь домой!": Віце-спікер Держдуми відкрито закликав до ліквідації України (відео)

неділя, 25 липень 2021, 23:00

Заступник спікера Держдуми РФ Петро Толстой закликав Україну "припинити валяти дурня з незалежністю" і повернутися до складу Росії. Таку заяву російський топ-політик зробив в ефірі програми "60 хвилин", передають Патріоти України. Глава російської деле...