Напали раптово і били усіх підряд: ОМОН і тітушки в балаклавах розігнали мирний мітинг у Білорусі (відео)

У Білорусі силовики жорстко розігнали 100-тисячну акцію протесту на проспекті Переможців. Очевидці стверджують, що Марш єдності ніяк не провокував міліцію, але в якийсь момент всі, хто стояв в оточенні омонівці кинулися на протестувальників і кілька десятків людей встигли затримати. Відео наводить tut.by, передають Патріоти України.

За інформацією білоруських ЗМІ, в розгоні мирної акції брали участь не тільки силовики в спецекіпіровке. На допомогу ОМОНу прийшли так звані тітушки - молоді люди спортивної статури, в цивільному одязі, які приховували обличчя під шапками-балаклавами.

Озброївшись гумовими кийками, чоловіки в цивільному допомагали приборкувати затриманих і тягнути їх в автозаки.

У пошуках учасників мітингу міліція і її помічники не соромилися силових методів. Були розгромлені скляні двері кафе, за якими намагалися сховатися мінчани. Співробітники закладу кажуть, що в зал увірвалися 15-20 чоловік в масках і затримали клієнтів.

ЗМІ оприлюднили "темник" для "слуг народу", як реагувати на опитування Зеленського

понеділок, 26 жовтень 2020, 15:28

Народним депутатам від "Слуги народу" видали рекомендації про те, як правильно коментувати невдалі для партії результати на місцевих виборах і незручні питання, пов'язані зі всеукраїнським опитуванням. Відповідний документ опублікувало видання Страна.u...

Ганьба Зе-команди: "Зеленський всюди став своїм серед чужих і чужим серед своїх", - Фурса

понеділок, 26 жовтень 2020, 14:27

"Так. Мені сподобалися підсумки місцевих виборів в Україні. Тому що той негатив, який ми бачимо, був очікуваним і передбачуваним. Від Шарія в Харкові до Попова в Києві. Якщо не жити в своєму маленькому світі, дивитися на цифри соціологів (не всіх підря...