Український співак Олег Винник, який оскандалився участю у кліпі з кримнашистами, вибачився перед родичами тих, хто загинув у анексованому Криму.
Так у вівторок, 1 жовтня, співак дав відповідну пресконференцію, в ході якої вкотре уникнув головного питання, яке цікавить українців: "Чий півострів?".
"Я хочу вибачитися перед родинами цих воїнів, які загинули під час окупації Криму, або взагалі за Крим, або у Криму. Це я прочитав відразу після того, як дізнався, що я не володію інформацією. Це не означає, що я хочу когось образити. Не дай Боже, бо це дуже болючі для мене речі. Я тоді справді сказав те, що я знав. Але я прочитав, і це факт, за це я хочу вибачитися перед родинами і співчуваю, і разом з вами несу цей біль", – відповів Винник.
В ході пресконференції він також не зміг відповісти, чи вважає Росію країною агресором.
"Ви хочете почути, що я вважаю, а я все ж таки хочу, щоб почули люди, які мають право в нашій країні вирішувати долю нашої країни. Президент, наша влада", – відповів Винник.
Він також пояснив, що не даватиме концерти у Криму, тому що тримає своє слово. Також Винник зізнався, що його часто запрошують до країни-агресора, але він відмовляється туди їхати.
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...
Колишній прессекретар Російського географічного товариства (РГО), яке очолюють Володимир Путін і Сергій Шойгу, Дмитро Скоробутов дав інтерв'ю російському проєкту "Можем обсудить" і розповів про піар-кампанію Шойгу та травму Путіна, передають Патріоти У...