Напоїти Сімферополь за рахунок зневоднення решти степів Криму: Як справи у водосховищ анексованого півострова

Місцеві жителі вважають, що "показуха" окупаційної влади в результаті залишить без води не тільки жителів кримської столиці, а й Білогірська.

13 з 14 водосховищ Криму втрачають воду: до початку серпня їх обсяг виявився майже на 5, 5 мільйона кубометрів менше, ніж на початок липня, повідомляють Патріоти України.


Невеликий приріст до початку серпня зафіксували тільки в Білогірському водосховищі. Більше ніж на половину наповнені Аянське, Щасливенське, Альмінське і Ізобільненське водосховища.

Майже на мільйон кубометрів скоротилися запаси Сімферопольського водосховища. Тут залишилося всього на 22% від проектного об'єму. На 23% наповнене Партизанське водоймище.

У Мережі з'явилося відео наповнення висохлого Сімферопольського водосховища: воду до нього по трубах перекачують з Білогірського водосховища (за іншими даними, з Тайганського - ред.), яке знаходиться в 40 км.

З архіву ПУ. "Ударно відпочиває": Маша Лаврова осоромилася на корпоративі дивним танцем (відео)

неділя, 17 січень 2021, 15:00

Марія Захарова під живу музику танцювала рок-н-рол разом зі своїм колегою. Офіційний представник Міністерства закордонних справ РФ Марія Захарова опублікувала на своїй сторінці в Instagram відеоролик з новорічного корпоративу, передають Патріоти Україн...

Обов'язкове носіння медичних масок: Якими будуть перші укази Байдена

неділя, 17 січень 2021, 14:59

Обраний президент Джо Байден в перший день свого перебування на посаді планує підписати понад 10 указів. Байден поверне США до Паризької кліматичної угоди - глобального пакту про скорочення викидів вуглецю, з якого США вийшли за Трампа, повідомляють Па...