Напоїти Сімферополь за рахунок зневоднення решти степів Криму: Як справи у водосховищ анексованого півострова

Місцеві жителі вважають, що "показуха" окупаційної влади в результаті залишить без води не тільки жителів кримської столиці, а й Білогірська.

13 з 14 водосховищ Криму втрачають воду: до початку серпня їх обсяг виявився майже на 5, 5 мільйона кубометрів менше, ніж на початок липня, повідомляють Патріоти України.


Невеликий приріст до початку серпня зафіксували тільки в Білогірському водосховищі. Більше ніж на половину наповнені Аянське, Щасливенське, Альмінське і Ізобільненське водосховища.

Майже на мільйон кубометрів скоротилися запаси Сімферопольського водосховища. Тут залишилося всього на 22% від проектного об'єму. На 23% наповнене Партизанське водоймище.

У Мережі з'явилося відео наповнення висохлого Сімферопольського водосховища: воду до нього по трубах перекачують з Білогірського водосховища (за іншими даними, з Тайганського - ред.), яке знаходиться в 40 км.

Хіти тижня. "Тот момент, когда услышали, что Порошенко оплачивает штрафы за стрельбу", - волонтер Донік

вівторок, 29 вересень 2020, 3:00

Шутка. А может и нет. А может и да. Но это не точно. Точно то, что нужна машина управления парням, которые это волшебное действо корректируют. Спасибо всем, кто помогает. ПБ Приват 5168 7573 4764 2680 Донік Роман

Хіти тижня. Небо відкрите? Азербайджанські безпілотники знищили вірменські зенітні ракетні комплекси, - ЗМІ

вівторок, 29 вересень 2020, 2:00

Азербайджанські військові безпілотники знищили вірменські зенітні ракетні комплекси С-300, які розташовані в Нагірному Карабасі. Про це інформує ordu.az, передають Патріоти України. «Таким чином, небо Нагірного Карабаху вже відкрите для азербайджансько...