Напрямки на Москву та Ростов не прикриті? Операції ЛСР та РДК у Росії надали ГУР цінну інформацію (відео)

Представник розвідки проінформував, що частину розвідданих отримав увесь світ. Йдеться про вразливість режиму Володимира Путіна до внутрішніх ударів.

Представники "Російського добровольчого корпусу", легіону "Свобода Росії" та загалом руху опору залишаються на території РФ. Про це в ефірі проєкту "Новий відлік" 26 травня повідомив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов.

"Це люди різні за національним походженням, за якимись ідеологічними позиціями й вподобаннями, але це люди, які зневірились в інших способах, окрім як збройної боротьби, захисту своїх конституційних прав. Так, такі люди залишаються на території, яка називається поки що "Російська Федерація", і їхня географія поширюється, і їхня кількість збільшується", — заявив він.

За словами представника ГУР МО, нині завданням російських партизанів є звільнення держави від режиму президента Володимира Путіна. Юсов проінформував, що сили опору діють як у прикордонних селах Росії, так і в столичному регіоні країни-агресорки.

"Їхнє завдання наразі, якщо ми говоримо про Бєлгородщину, це визволення цих земель від панування режиму Путіна, який для мешканців цих територій — представників різних народів, різних національностей — є очевидно режимом внутрішньої окупації. А якщо ми говоримо про низку народів, які мають вищий рівень певної політичної свідомості, то це навіть не внутрішня окупація, це, власне, пряма зовнішня окупація — наприклад, якщо ми говоримо про народи Кавказу або Татарстан", — пояснив він.

Представник розвідки попередив, що українцям не варто переоцінювати реакцію Кремля на операцію ЛСР та РДК у Бєлгородській області в контексті ситуації на фронті. Однак, з його слів, російське керівництво змушено у відповідь на події в регіоні перегруповувати свої війська. Прорив добровольців через кордон Юсов назвав безумовним наслідком повномасштабного вторгнення РФ на територію України.

"Географічні й політичні назви територій можуть змінюватися. Територія, яка наразі називається "Російська Федерація" — в неї входять різні історичні землі, які в різні етапи по-різному називались. Тому сьогодні ця назва така, далі — будемо бачити", — підкреслив він.

"Це — внутрішнє російське протистояння. Громадяни РФ захищають власні права від узурпатора і диктатора Путіна. Те, що при цьому використовуються зразки засобів, які є різними за своїм географічним походженням, цьому є різні пояснення", — зазначив представник розвідки.

Байден під час зустрічі з Зеленським озвучив дату, коли танки Abrams почнуть надходити до України

п’ятниця, 22 вересень 2023, 1:45

Президент США Джо Байден заявив, що перші американські танки Abrams прибудуть до України вже наступного тижня. Байден під час зустрічі із Зеленським оголосив про новий пакет допомоги Україні, куди увійде більше артилерії, боєприпасів та протитанкової з...

"Все йде за графіком": У Пентагоні назвали терміни поставки танків Abrams

четвер, 21 вересень 2023, 23:30

Партія американських бойових танків Abrams прибуде в Україну вже найближчим часом. Про це заявив представник Міністерства оборони Сполучених Штатів Америки бригадний генерал Патрік Райдер під час брифінгу, передають Патріоти України. За його словами, в...