Напруга не спадає: У Мінськ привезли важку техніку для зачистки барикад (фото)

Техніка має гусеничну систему, як в танків, і довжиною сягає близько 8 м.

У Мінськ, де вже кілька днів поспіль тривають протести, привезли інженерно-технічну машину для розчистки барикад. Про це повідомляє водночас низка білоруських Telegram-каналів: Onliner, Наша Нiва та Радыё Свабода — Беларусь, передають Патріоти України.

Техніка має гусеничну систему, як в танків, і довжиною сягає близько 8 м. Транспорт рухався в бік центра білоруської столиці у причепі вантажівки. Барикади білоруси почали будувати під час протестів ще 9 серпня, проте їх одразу зачищали силовики. Вчора, 10 серпня, демонстранти намагалися ними перекрити дорожньо-транспортний рух та використовували барикади як захист від куль силовиків.

Знову мирні люди – розмінна монета: спецслужби «ЛНР» та «ДНР» затримують цивільних осіб, аби використати їх для обміну з Україною…

п’ятниця, 18 вересень 2020, 13:26

За інформацією ГІ "Права справа", минулого тижня в окупованому Луганську відбулася нарада в "міністерстві держбезпеки ЛНР" за участю російських кураторів, під час якої обговорювалося питання штучного поповнення т.зв. "обмінного фонду".

На тлі церков і радянських пам'ятників: Кіркоров, Басков та інші росіяни знялися в кліпі на підтримку Лукашенка (відео)

п’ятниця, 18 вересень 2020, 12:59

Низка цих російських артистів неодноразово висловлювала свою прихильність Путіну і підтримувала агресивні дії РФ проти України. Артисти позують на тлі білоруських вишиванок, співаючи при цьому: «Тут моє небо, мій дім, моє серце… /Я люблю всією душею зе...