Написали на снарядах маркером HIMARS: Окупанти на Харківщині вдалися до абсурдних кроків, щоб звинуватити ЗСУ

Російські окупанти намагаються повторити на Харківщині тактику, яку 8 років ведуть на Донеччині – цинічно звинувачують в атаках ЗСУ. Іноді, аби вигадати принаймні якісь аргументи вигадують абсурдні речі. Так, окупанти внаслідок ракетного обстрілу 21 липня знищили фермерську базу в тимчасово окупованій Боровій, на Харківщині, передають Патріоти України.

У момент обстрілу на території підприємства нікого не було, тож ніхто не постраждав. російські вояки та колаборанти моментально почали запевняти місцевих мешканців у тому, що підприємство обстріляли ЗСУ.

На уламках ракет окупанти написали HIMARS

Особливо "старався" та намагався бути переконливим новий гауляйтер Борової – харківський сепаратист Сергій Агарков. Сам він боїться ходити без військової охорони, тож заручившись їх підтримкою з'явився на місці обстрілів та показував уламки ракети, на якій попередньо маркером написали HIMARS.

При цьому, аби бути переконливішими, напис зробили навіть латинськими буквами. У росіян, мовляв, такого немає. Місцеві звісно ж, запідозрили, що західну зброю ніхто маркером не позначає.

росіяни не надто хвилюються за логічність їх псевдодоказів

Водночас сенсу ЗСУ стріляти по базі не було — росіян там не було. А саме приміщення було пофарбоване у кольори українського прапора.

Токаєв принизив Путіна прямо в Москві: Російський диктатор тільки нервово смикав ногами (відео)

вівторок, 29 листопад 2022, 12:43

Світові таблоїди обговорюють чергову появу на публіці Володимира Путіна: його холодну зустріч у Москві з президентом Казахстану Касимом-Жомартом Токаєвим, під час якої російський диктатор до того ж знову дивно смикав ногами, зазначають Патріоти України...

В окупованому Донецьку обстріляли АЗС в центрі міста (фото)

вівторок, 29 листопад 2022, 12:29

В окупованому Донецьку потрапив під обстріл Ворошилівський район. Про це повідомляє так званий мер окупованого міста Олексій Кульомзін, передають Патріоти України.