"Написати заяву - не означає піти": Нардеп Яременко пояснив ситуацію зі своїм звільненням (відео)

Політик підкреслив, що заяву про звільнення з посади йому порадили подати, однак якщо фракція не прийме відповідне рішення під час засідання, Яременко не зобов’язаний залишати посаду.

Народний депутат фракції “Слуги народу” і голова парламентського комітету з питань міжнародних зв’язків Богдан Яременко заявив, що подав заяву про звільнення з посади голови комітету через тиск на нього. Про це він повідомив у студії програми “Антиподи” проекту “Ісландія” у четвер, 7 листопада, передають Патріоти України.

“Ні, тут не всі зрозуміли. На мене був певний тиск… Три опозиційні фракції – це БЮТ, “Голос” і партія “Європейська солідарність” тиснули на керівництво фракції (“Слуги народу”) з тим, щоб я подав заяву”, – уточнив Яременко.

За словами нардепа, у “Слузі народу” вирішили, що погрози про те, що історія із секс-скандалом стане більш резонансною, є питанням для всієї фракції. Він підкреслив, що заяву про звільнення з посади йому порадили подати, однак якщо фракція не прийме відповідне рішення під час засідання, Яременко не зобов’язаний залишати посаду.

Нардеп додав, що розмову про його рішення з приводу написання заяви він вів із керівництвом “Слуги народу”, однак відмовився називати прізвища.

Суспільство не готове зараз почути правду про події на Євромайдані, - генпрокурор Венедіктова

неділя, 31 травень 2020, 0:28

Генпрокурор заявила, що розслідування вбивств активістів і міліціонерів, скоєних під час Євромайдану, ведуться об'єктивно, однак не уточнила, яку саме правду бояться почути громадяни. Українське суспільство повинно визначитися у своєму ставленні до под...

Хіти тижня. "В ефірі телеканалу "Київська Русь" один з "Кроликів", Володимир Мойсеєнко, сильно обурювався "нав'язуванням" української мови українцям в державі Україна", - політтехнолог Голобуцький

субота, 30 травень 2020, 23:05

Не те щоб Мойсеєнко ніколи не розмовляв солов'їною, але він впевнений, що раніше вона була "краще". "Вчора в ефірі телеканалу КРТ ("Київська Русь") один з "Кроликів", Володимир Мойсеєнко (тонший і довший), сильно обурювався "нав'язуванням" української ...