"Написати заяву - не означає піти": Нардеп Яременко пояснив ситуацію зі своїм звільненням (відео)

Політик підкреслив, що заяву про звільнення з посади йому порадили подати, однак якщо фракція не прийме відповідне рішення під час засідання, Яременко не зобов’язаний залишати посаду.

Народний депутат фракції “Слуги народу” і голова парламентського комітету з питань міжнародних зв’язків Богдан Яременко заявив, що подав заяву про звільнення з посади голови комітету через тиск на нього. Про це він повідомив у студії програми “Антиподи” проекту “Ісландія” у четвер, 7 листопада, передають Патріоти України.

“Ні, тут не всі зрозуміли. На мене був певний тиск… Три опозиційні фракції – це БЮТ, “Голос” і партія “Європейська солідарність” тиснули на керівництво фракції (“Слуги народу”) з тим, щоб я подав заяву”, – уточнив Яременко.

За словами нардепа, у “Слузі народу” вирішили, що погрози про те, що історія із секс-скандалом стане більш резонансною, є питанням для всієї фракції. Він підкреслив, що заяву про звільнення з посади йому порадили подати, однак якщо фракція не прийме відповідне рішення під час засідання, Яременко не зобов’язаний залишати посаду.

Нардеп додав, що розмову про його рішення з приводу написання заяви він вів із керівництвом “Слуги народу”, однак відмовився називати прізвища.

З архіву ПУ. Втрати Кремля будуть величезними: Білорусь готова ліквідувати "зелених чоловічків", а також повноцінну армію вторгнення "братнього народу", - експерт

понеділок, 18 листопад 2019, 13:00

Навіть якщо підрахувати сили спеціальних операцій, які лояльні Олександру Лукашенку, – це близько 2500-3000 осіб, у яких на озброєнні є все, зокрема, вертольоти та легка бронетехніка. Білорусь готова ліквідувати "зелених чоловічків", якщо Росія спробує...

"Следующая война с большой вероятностью будет в Черном море", - генерал-лейтенант США

понеділок, 18 листопад 2019, 11:44

"Россия будет противником США по крайней мере еще лет двадцать. Китай будет противником как минимум еще 120 лет. Бывший командующий силами США в Европе генерал-лейтенант Бен Ходжес поделился своим видением проблем региональной безопасности", - йдеться...