"Написати заяву - не означає піти": Нардеп Яременко пояснив ситуацію зі своїм звільненням (відео)

Політик підкреслив, що заяву про звільнення з посади йому порадили подати, однак якщо фракція не прийме відповідне рішення під час засідання, Яременко не зобов’язаний залишати посаду.

Народний депутат фракції “Слуги народу” і голова парламентського комітету з питань міжнародних зв’язків Богдан Яременко заявив, що подав заяву про звільнення з посади голови комітету через тиск на нього. Про це він повідомив у студії програми “Антиподи” проекту “Ісландія” у четвер, 7 листопада, передають Патріоти України.

“Ні, тут не всі зрозуміли. На мене був певний тиск… Три опозиційні фракції – це БЮТ, “Голос” і партія “Європейська солідарність” тиснули на керівництво фракції (“Слуги народу”) з тим, щоб я подав заяву”, – уточнив Яременко.

За словами нардепа, у “Слузі народу” вирішили, що погрози про те, що історія із секс-скандалом стане більш резонансною, є питанням для всієї фракції. Він підкреслив, що заяву про звільнення з посади йому порадили подати, однак якщо фракція не прийме відповідне рішення під час засідання, Яременко не зобов’язаний залишати посаду.

Нардеп додав, що розмову про його рішення з приводу написання заяви він вів із керівництвом “Слуги народу”, однак відмовився називати прізвища.

Звільнення "Бєлгородщини": У ЗСУ пояснили, як "другий етап" війни вплине на події на фронті

понеділок, 5 червень 2023, 12:42

Добровольчий корпус Росії заявив про "звільнення" Бєлгородщини. Так звана операція переходить у глиб країни. Про це розповів командир роти 92 ОМБр Юрій Федоренко, передають Патріоти України. За словами Федоренка, це хороший знак, що у РФ почалися подіб...

Пригожин заявив про просування ЗСУ під Бахмутом і закликав Шойгу померти героєм (мапа)

понеділок, 5 червень 2023, 12:30

Російські окупаційні війська втратили контроль над частиною села Берхівка, розташованого на північний захід від Бахмута. Про це заявив ватажок "Групи Вагнера" Євген Пригожин, передають Патріоти України. Він зазначив, що в ході локального контрнаступу З...