"Наратив "поляки принизили українців" у них є в обов'язковому виконанні": Данілов розповів про діяльність російського центру "С"

Секретар РНБО України Олексій Данілов попередив, що багато країн світу перебувають в "інформаційному міхурі", що може призвести до дуже катастрофічних наслідків. Про це він сказав 25 лютого під час форуму "Україна. Рік 2024", який транслювали в YouTube Кабміну, передають Патріоти України.

Данілов продемонстрував роботу російського центру "С" за тиждень по Україні. "174 455 836 контактів. Чотири теми, які є основними, – це дискредитація вищого політичного керівництва нашої країни, розкол еліт, деморалізація ЗСУ, дезорганізація нашого населення. 174 млн контактів", – наголосив секретар РНБО.

За його словами, такі групи у РФ є по кожній країні. "На нас увага номер один, на другому місці знаходиться Польща. Щоб ви розуміли, наратив "поляки принизили українців" тут у них є в обов'язковому виконанні, і те, що ми бачимо на сьогоднішній день у відносинах із нашими сусідами, – величезний внесок сюди робить російська дезінформаційна компанія", – розповів Данілов.

Він зазначив, що росіяни поставили на "промислові рейки" діяльність центру після 2012 року. "Тисячі людей працюють над цими речами. І вони стосуються не тільки нашої країни, вони зараз дуже потужно займаються виборами в ЄС, США і Великобританії, – наголосив Данілов. – Це величезний виклик, тому що внаслідок цієї роботи ми маємо дуже небезпечну ситуацію в Європі. [...] Можете подивитися, скільки ультраправих партій, які підтримує РФ, уже є на другому місці на території Європи".

Данілов показав карту, на якій коричневим кольором позначено, зокрема, Францію, Італію, Нідерланди, Словаччину, Угорщину.

"Янки, go home": Ключовий союзник Заходу проти ісламських терористів та російських найманців в Центральній Африці розриває військову співпрацю з США

неділя, 21 квітень 2024, 1:45

Чад - ключовий союзник Заходу в боротьбі з джихадистами і російським впливом в Африці, закликав США вивести свої війська з військової бази в країні. Цей крок було зроблено за місяць після того, як Нігер - ще один ключовий союзник Заходу в регіоні - при...

Хочуть знову відправити на війну: У РФ відловлюють зеків, які повернулись з фронту

субота, 20 квітень 2024, 23:53

У Кремлі зацікавлені в тому, щоб колишні ув’язнені, які повернулися з фронту, знову скоювали злочини та повертались до вʼязниць, звідки їх забирають на війну проти України. Про це в етері телеканалу FREEДОМ розповіла директорка фонду "Русь Сидящая" Оль...