Наразі рашистів цікавлять не електростанції: Експерт розповів про зміну тактики Росії у війні з Україною

Росіяни, які постійно завдають ударів по критичній інфраструктурі України, наразі зосередитился на об'єктах генерації електроенергії, намагаючись вивести із ладу не самі електростанції, а трансформаторні підстанції, передають Патріоти України.

Як передає «Укрінформ», про це розповів директор Центру досліджень енергетики Олександр Харченко. За його словами, частка пошкоджених об'єктів енергосистеми коливається між 35% та 45%. Але цей показник постійно змінюється: енергетики відновлюють пошкоджену інфраструктуру, а рашисти здійснюють чергові атаки.

«Трохи змінили московські окупанти тактику: вони почали більше фокусувати ракети на об'єктах, які пов'язані з генерацією. Причому, вони не намагаються пошкодити самі об'єкти, бити по дамбах чи турбінах. Вони фокусують свої удари на трансформаторних підстанціях, які відповідають за видачу електрики зі станції», — підкреслив він.

За словами експерта, для відновлення електропостачання після таких ударів потрібно 10−15 годин, адже частини транспортної електричної мережі виявляються фактично знищеними.

У той же час він запевнив, що українська енергосистема повністю керована, і відключення, які зараз застосовуються, є керованими. Отже, термін «блекаут» застосовувати не коректно.

Премії, відпустки та зарплати: Журналісти зʼясували, як Росія вербує кубинців на війну проти України

понеділок, 2 жовтень 2023, 4:15

Росія займалась вербуванням кубинців, заманюючи їх зарплатою та іншим привілеями на війну проти України. Про це інформує Reuters, передають Патріоти України. За даними видання кубинцям обіцяли заробітну плату приблизно 200 000 рублів, що дорівнює прибл...

Дехто тепер вимагає його відставки: Конгресмен США ввімкнув пожежну сигналізацію під час голосування за тимчасовий бюджет

неділя, 1 жовтень 2023, 23:43

Представник Демократичної партії США Джамал Боумен ввімкнув пожежну сигналізацію в Капітолії, коли парламентарі намагалася затримати голосування за тимчасовий бюджет США. Це призвело до евакуації, після чого поліція розпочала розслідування. Про це пові...