Нардеп Ганна Скороход заявила, що її експомічник причетний до вбивства її коханого нардепа Полякова (відео)

Скорохід у студії у ПанченкоДепутатка Верховної Ради Ганна Скороход твердо переконана, що її нареченого та колегу по парламентській групі "За майбутнє" Антона Полякова вбили, а до злочину причетний її колишній помічник на громадських засадах Руслан Джамбулатов. У фатальний вечір саме він був одним з останніх людей, з ким зустрічався загиблий нардеп, зазначають Патріоти України.

Про це сама Скороход розповіла в інтерв'ю журналістці Діані Панченко на її YouTube-каналі. Поляков і Джамбулатов досить часто зустрічалися, але які саме відносини їх пов'язували, вона не знає (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

"Я думаю, що Антон мені багато чого не домовляв, на жаль чи на щастя, не знаю.. Після цього трагічного інциденту Джамбулатов мені дзвонив, але я була в шоковому стані, нічого не зрозуміла. Пізніше я сама намагалася йому дзвонити, але він нічого не сказав про той вечір, скоріше намагався тиснути на якісь наші особисті стосунки з Антоном", – зазначила Скороход.

Також вона вказала, що розглядає всі версії події, поки не знайде доказу якоїсь однієї. Нардеп вважає, що її нареченого та експомічника могли пов'язувати бізнес-інтереси, але, на відміну від Джамбулатова, Поляков нібито ніколи не займався забороненою діяльністю.

Хай звикає: Губернатор Бєлгородської області РФ заявив, що потрапив під обстріл - "снаряди рвались поручь"

неділя, 28 травень 2023, 6:48

Губернатор російської Бєлгородської області В'ячеслав Гладков заявив, що потрапив під обстріл у місті Шебекіно. "Потрапити до Шебекіна сам зміг тільки з другого разу. Вперше, в'їхавши до міста, потрапили під обстріл. Навіть не зміг вийти із машини. Сна...

Leopard 2A6 ЗСУ випробували на Т-62. Окупантам не сподобається, особливо танкістам

неділя, 28 травень 2023, 0:55

Українські військові випробували свої західні танки Leopard 2 на трофейних російських. . Кадри з випробуваннями оприлюднив український танкіст Андрій Ніконоров. . Для випробувань взяли Leopard 2A6, а мішенню для нього обрали Т-62МВ. . «Завершили під...