Нардеп Найєм визначився зі своїм майбутнім

За словами Мустафи Найєма, він зрозумів, що його більше приваблює робота у виконавчій владі.
Мустафа Найєм. Фото: соцмережі.

Позафракційний народний депутат України Мустафа Найєм вирішив не балотуватися на позачергових виборах в український парламент. Про це повідомив Найєм у своєму телеграм-каналі в п'ятницю, передають Патріоти України.

"Я вирішив не балотуватися в наступне скликання Верховної Ради", - повідомив Найєм. Депутат пояснив своє рішення тим, що не відбулося об'єднання тих осіб, з ким йому хотілося б працювати. За його словами, багато однодумців йдуть у парламент за різними списками, проте балотуватися по мажоритарному округу й опинитися в парламенті без команди Найєм вважає неправильним. "Мандат за всяку ціну мені не цікавий", - підкреслив він.

Нардеп нагадав, що майже два роки своєї роботи в парламенті присвятив реформі патрульної поліції і щоб краще розбиратися цьому питанні заочно закінчив юридичний факультет. За словами Найєма, він зрозумів, що його більше приваблює робота у виконавчій владі.

"Уже тоді я зрозумів, що мене більше приваблює робота у виконавчій владі, де є чітко окреслена зона відповідальності і повноваження ... Я нікуди не йду і буду шукати можливість застосувати себе в правоохоронній сфері та в реконструкції і відновленні прифронтової зони, а можливо, коли- небудь і на деокупованих територіях", - зазначив він.

З архіву ПУ. Для новообраного президента виготовили іменний наконечник президентського штандарту

понеділок, 6 липень 2020, 0:10

Фахівець із державних атрибутів Олександр Сопов срібну пластину з прізвищем новообраного президента до інавгурації робить уже для четвертого гаранта Конституції. Стислі терміни підготовки до інавгурації позначилися на темпах підготовки до церемонії пер...

Брехали від самого початку: Польща закрила єдину російськомовну телепрограму відразу після першого випуску

неділя, 5 липень 2020, 23:28

Передача «Русскій голос» вийшла за рахунок Польського громадського телебачення, згідно із законодавством Польщі – Статуту про національні, етнічні та мовні меншини від 6 січня 2005 року. Телепередача російською мовою «Русскій голос», що вийшла в травні...