Нардеп від "Слуги народу" посміявся над намірами Монахової штрафувати дитячі гуртки за російську мову

Максим Бужанський заявив, що практика накладання штрафів за російську мову є ганьбою.

Народний депутат від “Слуги народу” Максим Бужанський вважає “ганебною маячнею” ініціативу мовного омбудсмена Тетяни Монахової про введення штрафів для дитячих гуртків за використання російської мови. Про це він написав на своєму Telegram-каналі, передають Патріоти України.

Народний обранець запропонував “удосконалити” ініціативу Монахової:

“Розумієте, а раптом маленькі мерзотники будуть таємно спілкуватися між собою, як їх контролювати? Бачу тільки один вихід, створити спецшколи дітей-мовних викривачів. Ось як викривачі корупції, тільки нехай по гуртках працюють. Виховуємо, впроваджуємо в гурток, сидить, ліпить глечик, прислухається. Підійшов до вікна, махнув прапорцем, все, можна брати, приїхали на штраф в 11 тисяч гривень”, – написав він.

Бужанський підкреслив, що практика накладання штрафів за російську мову є ганьбою. Раніше мовний омбудсмен Тетяна Монахова заявила, що штрафи за порушення закону про державну мову почнуть діяти через 2-3 роки. Їх розмір складе від 9,8 тис. до 11,9 тис. грн.

У 2014 році генсек Пан Гі Мун міг запобігти окупації Криму, але не зробив цього, - постпред України в ООН

четвер, 24 вересень 2020, 23:31

ООН не виконала завдання, заради яких створювалась. ООН проявила пасивність в 2014 році і тим самим зробила можливою російську окупацію Криму. Пан Гі Мун, на той час генсек ООН, міг запобігти анексії півострова і увійти в історію, але упустив свій шанс...

З архіву ПУ. "Поки ми спали": Телеканал "1+1" зганьбився через Портнова (фотофакт)

четвер, 24 вересень 2020, 23:30

Телеканал Ігоря Коломойського назвав одіозного політика "правозахисником". Телеканал "1 + 1" олігарха Ігоря Коломойського зганьбився в соціальних мережах і зазнав різкої критики після того, як одіозного чиновника часів Віктора Януковича Андрія Портнова...