Нардеп від "Слуги народу" посміявся над намірами Монахової штрафувати дитячі гуртки за російську мову

Максим Бужанський заявив, що практика накладання штрафів за російську мову є ганьбою.

Народний депутат від “Слуги народу” Максим Бужанський вважає “ганебною маячнею” ініціативу мовного омбудсмена Тетяни Монахової про введення штрафів для дитячих гуртків за використання російської мови. Про це він написав на своєму Telegram-каналі, передають Патріоти України.

Народний обранець запропонував “удосконалити” ініціативу Монахової:

“Розумієте, а раптом маленькі мерзотники будуть таємно спілкуватися між собою, як їх контролювати? Бачу тільки один вихід, створити спецшколи дітей-мовних викривачів. Ось як викривачі корупції, тільки нехай по гуртках працюють. Виховуємо, впроваджуємо в гурток, сидить, ліпить глечик, прислухається. Підійшов до вікна, махнув прапорцем, все, можна брати, приїхали на штраф в 11 тисяч гривень”, – написав він.

Бужанський підкреслив, що практика накладання штрафів за російську мову є ганьбою. Раніше мовний омбудсмен Тетяна Монахова заявила, що штрафи за порушення закону про державну мову почнуть діяти через 2-3 роки. Їх розмір складе від 9,8 тис. до 11,9 тис. грн.

Звершилось! Рада звільнила скандального Яременка з посади голови комітету

п’ятниця, 17 січень 2020, 15:18

Народного депутата України від "Слуги народу" Богдана Яременко звільнено з посади голови парламентського Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентської співпраці. Відповідне рішення було ухвалене в ході засідання Верховної Ради 17 січня. Йо...

Хто може замінити Гончарука: Названо головних кандидатів на посаду

п’ятниця, 17 січень 2020, 14:52

Олексій Гончарук подав у відставку. Прем'єр-міністр України написав заяву про звільнення 17 січня. Щоправда, президент Володимир Зеленський ще не відреагував на дану заяву і не відомо, чи дійсно нинішній глава уряду залишить свою посаду, передають Пат...