Нардеп від "Слуги народу" розповів, чому Зеленський не звільнив Єрмака

Андрій Єрмак залишається керівником Офісу президента, так як займається управлінськими процесами. Про це в інтерв'ю сказав народний депутат від "Слуги народу" Микита Потураєв, передають Патріоти України.

"Ситуація – складна. Якби не криза з пандемією й економічна, то я, можливо, перший порадив би, щоб він або самоусунувся на період слідства (плівки, які опублікував нардеп Гео Лерос, на яких брат керівника ОП Денис Єрмак ніби-то торгує посадами. - ред.), або навіть подав у відставку.

Минає рік, як президентом обрали Володимира Зеленського. Ми не мали часу перебудувати державні інституції й механізми, щоб в умовах шторму нормально працювало. Багатьма процесами керують вручну. І зараз усунути Єрмака - це поставити під загрозу багато управлінських рішень", - розповів нардеп.

Також він розповів, як після скандалу на фракцію приходив президент з Єрмаком. "Була відверта та жорстка розмова президента з фракцією. Він сказав: "Так. Я з ним (Андрієм Єрмаком. – ред.) товаришую багато років. Але це не означає, що він уникне покарання, якщо слідство встановить, що має до того причетність. Ніхто не уникне. Жоден із членів нашої команди".

Президент приїхав за власною ініціативою. Без усяких двозначностей поговорив із нами. Єрмак теж. Не все, з морально-етичної точки зору, можу розказувати - це стосується його батьків, брата, стосунків у родині. Важко очікувати більшої відвертості. Звичайно, хотіли б отримати відповіді від слідства скоріше. Але нехай вони краще будуть правдиві і стовідсоткові, ніж швидкі", - сказав Потураєв.

Джерело: Gazeta.ua

З архіву ПУ. "Кавказ готовят к войне. В планах Кремля "Третья чеченская", на этот раз даже более масштабная", - рабин Шмулевич

субота, 23 січень 2021, 12:00

У планах Кремля «Третя чеченська», цього разу навіть більш масштабна, від Ставрополя до Каспію. "Примечательна не фантастичность цифр («2000 чеченцев»), и не то, что Путину кажется нормальным и достойным подражания, что в 21 веке российская армия воюет...

Російські силовики затримують учасників мітингів за звільнення Навального (відео)

субота, 23 січень 2021, 11:55

У Владивостоці на площі Борців за владу Рад зібралися, за різними оцінками, від однієї до трьох тисяч протестувальників. Люди рушили ходою вулицею Світлалнською і Океанському проспекту. Пізніше у Владивостоці почався силовий розгін протестувальників, б...