
Колишній народний депутат-втікач від "ОПЗЖ" Ілля Кива подякував кремлівському "фюреру" Володимиру Путіну за війну в Україні та похвалив російських окупантів. Скандальною заявою Кива шокував в ефірі одного з російських пропагандистських телеканалів, передають Патріоти України.
Ексдепутат повторив кремлівські тези про "рускій мір" та цинічно возвеличив російських солдатів, які, за переконаннями Киви, "звільняють російський народ". Крім того, зрадник вихваляв окупантів та російського диктатора Путіна.
"Київ - це мати міст руських. І те, що зараз робить російський солдат - це звільнення та порятунок "руского міра" і російського народу. Це повинно бути визначенням для кожного, хто зараз вважає себе лідером громадської думки, виступає по телевізору чи в Інтернеті. Щоб у нас була чітка позиція, яка визначена президентом РФ Путіним. Від себе і від мільйонів українців я хочу сказати "дякую" за цю позицію", - заявив Кива.
Одіозний опозиційний експолітик також висловив ідею про те, що, мовляв, українці та росіяни мають разом "захищати Батьківщину": "Прийде той момент, коли ми станемо поруч з російським солдатом і продовжимо нашу ратну справу із захисту нашої Батьківщини".
Російська влада продовжує посилювати мілітаризацію системи вищої освіти, дедалі активніше інтегруючи навчальні заклади у підготовку кадрів для військової сфери, передають Патріоти Україн з посиланням на Центр протидії дезінформації. Російська влада пр...
Проникнення російських диверсійно-розвідувальних груп у межі Костянтинівки на Донеччині не свідчить про встановлення контролю над містом. Про це заявив голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко в інтерв'ю "Українському радіо", передают...