Нардепам "Слуги народу", які не підтримали сумнівну конкурсну комісію САП, погрожують, - нардеп Юнаков

Нардеп "Слуги народу" Іван Юнаков хотів утриматися під час голосування за постанову про конкурсну комісію для призначення антикорупційного прокурора, але побачив, як ОПЗЖ і "За майбутнє "всім складом підтримали документ, обурився і проголосував проти. Про це він розповів в інтерв'ю Цензор.НЕТ, зазначають Патріоти України.

За словами Юнакова, близько третини депутатів "не розбираються і не вникають, за що голосують, оскільки у кожного, умовно, свій напрямок".

Сам він під час голосування постанови про конкурсну комісію САП орієнтувався на антикорупційний комітет і колег, яких вважає компетентними.

"Ті люди, на яких я орієнтувався, або утрималися, або не голосували взагалі. Тобто, по суті, всі виступили проти. І потім, до речі, деякі з них так само отримали повідомлення з погрозами", - зазначив Юнаков, не уточнивши імен.

Нардеп упевнений, що надіслані йому та іншим повідомлення, скоріше, мали не меті понервувати, аніж означають загрозу розправи.

"Так погрози не робляться, це очевидно. По-іншому б передали меседж. Хоча, звичайно, це неприємно, все-таки особистий номер. До речі, цих повідомлень мені прийшло декілька. Плюс у Facebook багато всяких ботів написали. Загалом, я з гумором поставився, але заяву в правоохоронні органи все ж написав. Між іншим, схожі повідомлення прийшли, як я дізнався згодом, ще десятьом людям, які теж не голосували. І тільки депутатам нашої фракції", - зазначив Юнаков.

Він вказав, що це не поодинокий випадок. На думку нардепа, так робиться, щоб неугодні розуміли: контролюється все, що вони роблять.

"Я вважаю, це не погроза, а свого роду облік неугодних, тих, хто не голосував за "спірні" закони. Такі ж повідомлення були, коли обговорювався антиколомойський банківський закон", - пригадав "слуга народу".

Беззвучний та маневренний: Україна успішно випробувала дрон-камікадзе "ST-35 Грім" (відео)

п’ятниця, 30 жовтень 2020, 19:28

Час розгортання комплексу не більше 15-20 хвилин. "Грім" - новий український ударний безпілотний авіаційний комплекс, призначений для ураження цілі шляхом самознищення, повідомляють Патріоти України. . Ця розробка українських вчених дозволить ЗСУ про...

З архіву ПУ. Десь на півночі РФ протяжно виє безнадійно поламаний старий "Кузя": До складу ВМС США ввели корабель-невидимку класу "Цинциннаті" (відео)

п’ятниця, 30 жовтень 2020, 19:00

Новачок став вже десятим кораблем свого класу у складі ВМС США. 5 жовтня у склад військово-морського флоту США ввели новий бойовий корабель-невидимку прибережної зони LCS 20 USS Cincinnati (“Цинциннаті”), повідомляють Патріоти України 6 жовтня 2019 рок...