
Народна депутатка від «Слуги народу» Мар'яна Безугла опублікувала декларацію за 2022 рік, в якій зазначила квартиру в Києві площею 75,1 кв. м всього за 164 тис. грн. Нардепка прокоментувала занизьку ціну житла, а також той факт, що воно з’явилося вже за часів депутатства у грудні 2019 року, передають Патріоти України.
«Це радянська квартира, переоцінка якої з 90-их не проводилася. Цю квартиру я отримала від тата, і зразу задекларувала. Тато отримав від своєї мами, яка жила і володіла помешканням після смерті чоловіка – мого діда. Всі Безуглі. Дід був військовим хірургом, працював в київському госпіталі, пройшов всю Другу світову. Був мобілізований 23 червня 1941 року. І держава надала йому із сім’єю квартиру. Взагалі, я із сімʼї лікарів та інженерів», – йдеться у повідомленні.

Безугла додала, що подала декларацію за 2021 та 2022 роки добровільно та вчасно, ще до введення в дію закону про відновлення декларування.
Угорщина стала єдиною з 27 країною Євросоюзу, яка заблокувала важливий процедурний крок для подальшого просування заявок України й Молдови на членство у блоці. У вівторок, 23 червня 2026 року, у Брюсселі уряд Угорщини відклав погодження спільного європ...
У російському інформаційному просторі почали з'являтися сценарії можливої ізоляції окупованого Криму. Один із воєнних блогерів, якого пов'язують із Міністерством оборони РФ, опублікував схему під назвою «Кримський міст як кінцева мета блокади Криму». П...