Нардепка Безугла заявила про небезпеку для Дніпропетровщини в разі втрати Покровська

Народна депутатка Мар'яна Безугла заявила, що окупація Покровська Донецької області може бути справою найближчого майбутнього. Про важку ситуацію на Донеччині нардепка написала у Facebook, передають Патріоти України.

"Наші підрозділи виводять звідти (з Донецької області – Ред.), полишаючи цілі смуги фронту на призволяще, боєприпаси не додають, росіяни проходять через порожні фортифікації. За таких обставин окупація Покровська – справа найближчого майбутнього, а Торецьк завершує свої останні дні. Виглядає так, ніби ми віддаємо Донеччину – театр бойових дій одинадцятий рік війни, землю, на якій тисячі українців поклали своє життя за Україну", – пише Безугла.

Нардепка зауважила, що у разі падіння Покровська під небезпекою опиниться місто Павлоград Дніпропетровської області, а у разі падіння Торецька – Краматорська агломерація і далі Харківська область. "За Покровськом – пряма дорога на Павлоград, де немає жодних фортифікацій взагалі, далі – Дніпро. За Торецьком – Краматорська агломерація, а далі – Харківська область", – каже вона.

Безугла стверджує, що жодного обладнання адміністративного кордону Донецької області не зроблено. Також вона вкотре розкритикувала головкома ЗСУ Сирського. "Головнокомандувач ЗС України виводить війну на якийсь новий рівень маневрів часів Другої світової, де ставки йдуть на втрату або здобуття цілих регіонів, але яка ціна і які перспективи? Впевнена, що немає чітких відповідей і в нього. Гра на "пан або пропав". Несподіванки не завершилися...", – додала депутатка.

Скандал у Кенії: Міністра звинувачують у вербуванні чоловіків для війни проти України

вівторок, 23 червень 2026, 17:37

У Кенії розгортається гучний скандал навколо програми трудової міграції та можливого вербування громадян для участі у війні на боці російських сил проти України, передають Патріоти України. За даними розслідування Agence France-Presse, міністра праці т...

"Нам дуже подобається, як воно горить": Бійці ГУР дістали російський "Панцир-С2" у підземному укритті (відео)

вівторок, 23 червень 2026, 17:22

Російські військові намагалися заховати дороговартісний комплекс ППО у підземному укритті, однак українські безпілотники все одно змогли його виявити, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал Департаменту активних дій Головного управлі...