Народна депутатка від фракції Слуга народу та членкиня комітету національної безпеки, оборони та розвідки Марʼяна Безугла винесла на обговорення питання служби в армії одного з членів сімʼ ї - чоловіка або дружини. Відповідне опитування вона провела на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.
Безугла поставила запитання щодо вкладу у війну «кожної сімʼї», але запропонувала, щоб він був добровільним. «Це міркування, висновків зараз не роблю», — написала нардепка.
До свого допису Безугла прикріпила скриншот відповідних коментарів у Facebook на цю тему. «Я підтримую за однієї умови, якщо з родини є вже чоловіки, які воюють, то від жінок „відстьобуються“, і навпаки, якщо воює жінка, то не чіпають чоловіка», — йдеться в одному з них.
Наразі в Україні призову за мобілізацією та на строкову службу підлягають чоловіки. Жінки можуть вступати до Збройних Сил добровільно, під час воєнного стану з 24 лютого 2022 року мобілізацію жінок в Україні не проводять.
У законодавство внесли зміни, згідно з якими жінки певних медичних та фармацевтичних спеціальностей та професій мають ставати на військовий облік з 1 жовтня 2023 року.
Робот Ratel Н розробки Brave1 може транспортувати одразу двох поранених, він уже пройшов польові випробування та запущений у серійне виробництво. Про це розповів міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, передають Патріоти України. "Ratel Н розро...
Росія нині має серйозні труднощі з виконанням плану набору нових контрактників. Про це заявив речник Головного управління розвідки Міністерства оборони Андрій Юсов в ефірі телемарафону Єдині новини, передають Патріоти України. Таким чином розвідник про...