Нардепка від "Батьківщини" прийшла в Раду із мінісумочкою Gucci за $2000 (фото)

Депутатці з парламентської фракції "Батьківщина" Альоні Шкрум дорікнули демонструванням дорогих аксесуарів у стінах Верховної Ради. Парламентарка з’явилася на засідання із сумкою Gucci за більш як $2000. Брендову річ на плечі народної обраниці помітив парламентський фотограф Ян Доброносов. Фото він зробив для видання "Телеграф", передають Патріоти України.

Зокрема, йдеться про блакитну мінісумочку Шкрум – на засіданні парламенту 21 жовтня нардепка не знімала її навіть під час голосування.

На офіційному сайті бренду Gucci аксесуар розміщений під назвою GG Marmont mini top handle bag. Сумка доступна у десяти різних кольорах. Її вартість становить $2190 – понад 55 тисяч гривень.

Нардепка Шкрум із сумкою Gucci в Раді

Зауважимо, що Альону Шкрум уже не вперше помічають у Раді з сумками відомих брендів, які коштують в межах 50 тисяч гривень. У квітні 2021-го нардепка від "Батьківщини" прийшла в парламент теж із сумкою Gucci. Аксесуар був зі старої колекції, проте навіть за sale-ціною його вартість становила понад 56 тис. грн."Сам напівсліпий, живу на таблетках": Російський інструктор "втішив" мобілізованих заявою, що воювати доведеться всім (відео)

середа, 28 вересень 2022, 13:00

Так звана "часткова" мобілізація у Росії торкнулася абсолютно всіх. Інструктори відкрито кажуть, що на фронт відправлятимуть навіть тих, хто не підлягає призову. Зокрема, йдеться про людей з тяжкими хворобами та навіть з інвалідностями. Запис "мотиваці...

Українські військові підпалили техніку окупантів за допомогою... склянки (відео)

середа, 28 вересень 2022, 12:52

Для того, щоб підпалити автівку російських загарбників, українські воїни використали пластикову склянку. Відео з'явилось в «Оперативний ЗСУ», передають Патріоти України. На ньому помітно, як українські захисники з 60-ї бригади ЗСУ випробували черговий ...