
Житель Дніпра розповів про перші хвилини після російського ракетного удару по багатоповерхівці. Про це пише dp.informator.ua, передають Патріоти України.
Наречена хлопця зараз перебуває в реанімації. Стан її важкий, та життю вже нічого не загрожує. Вибуховою хвилею дівчину викинуло з вікна 8-го поверху на вулицю разом зі стіною. Зверху на неї впала бетонна плита. Бабуся, котра була разом з дівчиною, зараз вважається зниклою безвісти. За його словами, місцеві мешканці в перші хвилини після трагедії, не чекаючи ДСНСівців, почали рятувати поранених.
"В момент вибуху я перебував на паркінгу біля своєї автівки. Як тільки я почув вибух, то відразу приїхав сюди. Це сталось через 2 хвилини, максимум через 3. Я приїхав швидше, ніж перші поліцейські та рятувальники, і одразу помітив поранених цивільних. Одного чоловіка ми дістали ось тут, де зараз стоїть екскаватор. Його затиснуло бетонною плитою.
Ми разом з кількома місцевими хлопцями змогли його звідти дістати та передати медикам. Потім з розваленого під’їзду ми змогли дістати поранену бабусю, яка зараз знаходиться у лікарні. Після цього, не чекаючи рятувальників, ми полізли на самий верх цих завалів у пошуках тих, хто вижив. Але було дуже важко, повсюди були люди. Або поранені, або вже загиблі", – розповів хлопець.
Десятки тисяч добровольців подали заявки на вступ до Бундесверу з початку року. У поточному році армія Німеччини отримала близько 38,5 тис. заявок на службу, що на 24% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Кількість нових призначень у німець...
Російські війська намагаються створити видимість наступальних дій у районі Козачої Лопані, використовуючи невеликі штурмові групи, повідомляє Інститут вивчення війни (ISW), передають Патріоти України. На Вовчанському напрямку окупанти збільшили застосу...